FCI Levadia U21 alustas Esiliigat võiduga FC Elva üle

FCI Levadia U21 võistkond võttis väravaterohkes Esiliiga avavoorus Otepää vallas, Kääriku kunstmuruväljakul 4-3 võidu FC Elva üle.

FCI Levadia poolt lõid väravad: 17.minutil Igor Sokolov, 57. ja 73. minutil Nikita Vassiljev ; 69. minutil Artjom Komlov.

FCI Levadia peatreener Ivan Stojković: “Ma arvan me alustasime mängu väga hästi. 30. minutit oli väga hea: pall liikus, hoidsime kokkulepitud positsioonidest kinni, tekitasime neli-viis värava võimalust ja lõime ühe neist ära. Siis tegime vea tagant ülesehitusel ning lasime endale lüüa lihtsa värava. Langesime madalale ja löödi teine,” võttis poolaja kokku treener.

“Rääkisime mängijatega ja andsime neile nõuandeid poolajal, misjärel algas teine poolaeg samuti väga hästi. 30. minutit olime väga head jällegi: liigutasime palli ja kontrollisime mängu. Olime heades positsioonides, samas kui nad olid kesktsoonis kaitsmas. Mängijad olid kannatlikud ja liigutasid palli enamus kordades hästi, kuid arenguruumi on selles aspektis veel. Pärast seda kui nad lõid ühe värava veel, olime viimased 10 minutit madalal aga kaitsesime hästi ja neil ei tekkinud väravavõimalusi,” lisas Stjoković.

“Olime parem meeskond ja väärisime võitu. Peame juba selle mängu unustama, sest pühapäeval ootab juba ees uus kohtumine,” lõpetas peatreener Stjoković.

FCI Levadia U21 mängib järgmise Esiliiga kohtumise juba tuleval pühapäeval, kui Maarjamäe kunstmuruväljakul minnakse vastamisi Paide U21 võistkonnaga. Kohtumine algab 19:00.

Protokolli leiab siit – https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/103916

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner