FCI Levadia jäi kordusmängus MŠK Žilinale alla ja langes eurosarjast välja

FCI Levadia kaotas möödunud neljapäeval Slovakkia võistkonnale MŠK Žilinale sama tulemusega nagu võõrsil (1:2) ja kokkuvõttes 2:4 ning langes UEFA Euroopa Konverentsiliiga I eelringist välja.

Mäng algas sama kohtuvalt nagu Slovakkas, kui juba 3. minutil läksid vastased 1:0 juhtima. FCI Levadia sai koduseinte toel jõuud juurde ning asus Žilina väravat jahtima. Väga kaua ei läinudki aega, kui rohesärgid lõid ühe värava tagasi. Kes muu, kui Ernest Agyiri lõi värava, sama mees, kes skooris ka Slovakkias. Mollo sai kastis palli ning söötis selle välja 16. meetri kasti peale, kust Agyiri parema jalaga ühepuutega palli postist sisse saatis. Mänguseis 1:1!

Tundus, et FCI Levadia läheb poolajale 1:1 viigiseisul ning jätab kõik võimalused teiseks poolajaks, et võtta edasipääs, kuid kahjuks jäeti Slovakkia võistkonna mängija esimese poolaja viimasel minutil täiesti vabaks, ning väga valus “riietusruumi” värav löödi esimese poolaja viimasel minutil.

Teisel poolajal olid rohesärgid selgelt domineerivamad, kuid teist ega kolmandat väravat leida ei suudetud. Kahe mängu kokkuvõttes jäime 2:4 MŠK Žilinale alla ning langesime eurosarjast välja.

Suur-suur aitäh kõigile pealtvaatajatele ja eriti tulihingelistele fännidele, kes meeskonda terve kohtumise vältel toetasid! Teie hingestatus ja tublidus pakkus kõigile 2495 pealtvaatajale, kes Lilleküla staadionile tulnud olid, unustamatu kogemuse ja pakkus mängule suurepärase atmosfääri!

FCI Levadia jätkab nüüd koduse Premium Liigaga, kus on vaja jätakata heade tulemustega ja hoida ennast meistritiitli kursil. Hetkel on FCI Levadia esimesel kohal, olles kogunud 20. mängust 47 punkti. Täpselt sama palju on kogunud FC Flora, kes asub teisel kohal (FCI Levadia edastab turniiritabelis FC Florat, kuna on omavahelistes mängudes olnud edukam (2:0 võit ja 0:0 viik).

Kodune Premium liiga jätkub juba pühapäeval, kui Tartus mängime Tartu Tammekaga. Kohtumine Tamme staadionil algab 18:00.

Protokoll:

20. juulil kell 19.45 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia – MŠK Žilina 1:2 (1:2)kahe mängu kokkuvõttes edasi Žilina 2:4