FCI Levadia kohtub reede õhtul kodumängus Tartu JK Tammekaga

FCI Levadia võõrustab reede õhtul kell 20:00 A. Le Coq Arenal peetavas Premium Liiga XX vooru kohtumises Tartu JK Tammekat.

FCI Levadia esindusmeeskonnal on Premium Liigas läinud väga hästi, viimases seitsmes mängus on tunnistatud üksnes võite. Hetkel paikneb FCI Levadia 19 mänguga kogutud 49 punktiga liidrikohal, edestades kolm mängu vähem pidanud FC Florat üheksa silmaga.  Tartu JK Tammeka on tabelis üheksas.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Tammeka on taktikaliselt küps meeskond, neil on hea tehnikaga mängijad, lisaks said nad äsja olulist täiendust. Tabeliseis ei peegelda nende sisu, nad annavad endast väljakul alati maksimumi ja oskavad kompaktselt kaitsta. Ootame rasket mängu. Selleks, et lüüa väravaid, peab meie ründetegevus olema väga heal tasemel.”

FCI Levadia Karl Andre Vallner: “Ootame rasket mängu nagu kõikide vastastega kohtudes. Teame oma tugevusi ja läheme mängu domineerima. Tammeka võib nõelata kiirete vasturünnakutega, aga oleme selleks valmis.”

Reedesele mängule tulles tasub kindlasti varuda tavapärasest enam aega kuna staadionile pääsemise protseduur on oluliselt muutunud. Seoses valitsuse otsusega on alates esmaspäevast, 9. augustist spordiüritused jagatud kaheks. Suurematel üritustel, mille hulka kuuluvad Premium Liiga kohtumised, peavad edaspidi kõik osalejad esitama tõendi koroonaviiruse vaktsineerimiskuuri lõpetamise või COVID-19 haiguse läbi põdemise kohta või kehtiva negatiivse COVID-19 testi koos isikut tõendava dokumendiga. Erandiks on alla 18-aastased, kes ei pea tõendit esitama.

Testida on võimalik kahte moodi: negatiivne PCR-test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne osalemist või negatiivne antigeeni kiirtest 48 tundi enne osalemist. Seejuures peab olema kiirtesti Euroopa Liidu poolt heaks kiidetud, tehtud tervishoiuteenuse pakkuja poolt ning väljastatud sertifikaat.

Eesti Jalgpalli Liidu abiga on igal Premium Liiga mängul võimalus pealtvaatajatel teha kiirtest, mille hinnaks on 9 eurot. Negatiivne testitulemus kehtib vaid kohapeal mängule sisenemiseks. Testimine toimub elavas järjekorras ja selleks tuleb varuda aega.

Loodame väga, et FCI Levadia fännid tulevad jätkuvalt meeskonda toetama ega lase end täiendavatest piirangutest heidutada.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner