Premium Liiga juuni- ja juulikuu parimateks valiti Savić, Vassiljev ja Kirss

Premium liiga juuni- ja juulikuu parimad tulevad Tallinna FCI Levadia ridadest, kui parimaks tunnistati treeneriteduo Marko Savic ja Vladimir Vassiljev. Parim mängija oli ründaja Robert Kirss.

FCI Levadia näitas esimeste suvekuude jooksul head minekut, kui neljast kohtumisest* võeti maksimumpunktid väravate vahega 13:3. Juunikuu lõpus õnnestus koduväljakul tulemusega 3:0 üle mängida FC Kuressaare. Juuli esimesel päeval saadi raske võitlusega kirja 2:1 võit Tartu JK Tammeka vastu, kuigi kohtumise viimased minutid tuli mängida arvulises vähemuses. Kahes mängus olid Levadia võidunumbrid 4:1 kui koduväljakul alistati Nõmme Kalju FC ning võõrsil õnnestus üle mängida JK Narva Trans. 19 vooru järel jätkab FCI Levadia tabelis liidrikohal, kui kolme enampeetud kohtumise juures edestatakse FC Florat üheksa punktiga.

Robert Kirss käis väljakul kõigis kohtumistes ning panustas meeskonna edusse kuue väravaga, kui sahistas nii Kalju kui ka Transi võrku kahel korral ning sai jala valgeks ka FC Kuressaare ja JK Tammeka vastu. Lisaks jäi tema arvele ka üks resultatiivne sööt. Ründaja InStati keskmine hinne oli 276.

Kuu parimaid mängijaid ja treenereid tunnustab alates 2018. aastast kinkekaartidega juveeli- ja kellakauplus Goldtime. Sel hooajal jagatakse parimate auhindu Premium liigas, Esiliigas ja naiste Meistriliigas.

* 1. augusti kohtumised Narva Trans – FCI Levadia ja Nõmme Kalju – TJK Legion on arvestatud juuni- ja juulikuu mängude sisse, sest kolm sama vooru kohtumist mängiti 30. ja 31. juulil.

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!