JK Narva Trans vs FC Levadia eelvaade

FC Levadia lõpetab A.Le Coq Premium Liiga kolmanda ringi piirilinnas kohtudes JK Narva Transiga. Kohtumine algab Kreenholmi staadionil kell 18:45, otseülekande teeb Postimees.

FC Levadia hoiab hetkel tabelis 26 mängu ja 56 punktiga teist kohta, FC Floral on sama mängude arvuga koos 55 punkti. FC Infonet juhib liigat 58 punktiga, kuid neil on nii FC Levadia kui ka FC Flora ees mäng varuks. FC Levadial tasub kindlasti hoolikalt üle õla vaadata, sest Nõmme Kaljul on 24 mänguga koos juba 54 punkti – viimati mängis FC Levadia kodus just Kaljuga ning pidi vastu võtma 1:2 kaotuse.

Narva Trans on viimasest kahest mängust noppinud kuus punkti – esmalt alistati kodus Pärnu Linnameeskond, seejärel oldi võõrsil üle Tartu Tammekast ning tabelis tõusti ka seitsmendaks.

FC Levadial reedel mängukeelu all olevaid jalgpallureid pole, ent Transi poolel ei saa kohtumisest kaartide tõttu kaasa teha Khurshed-Timur Dzhuraev, Dmitry Proshin ega Dmitrii Barkov.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Peame eelmisest mängust kiiresti taastuma ja värskuse leidma. Narvas on alati raske mängida ning reedene kohtumine kujuneb kindlasti väga võitluslikuks. Meie ülesanne on kolm punkti tabelisse juurde teenida.”

FC Levadia paremkaitsja Hindrek Ojamaa: “Kindlasti tuleb Narva Transiga võõrsil väga raske mäng, millest vajame hädasti kolme punkti. Pärast viimast kaotust Kaljule ja enne koondisepausi tahaks võiduga koju tulla.”

Väljakukohtunik on Siim Rinken, abikohtunikud Egerd Pajustik ja Raul Kaivoja ning neljas kohtunik Andrei Vorobjov.

Levadia ja Trans lähevad ametlikes mängudes kokku 81. korda! Neist siis omakorda 70 liigamängu kokkuvõte näitab 42 võitu Levadiale, 8 Transile ja 20 viiki. Väravate vahe on pealinlaste kasuks 150:58.

Tänavusel hooajal mängiti esmalt Narvas 1:1 viiki ning seejärel sai FC Levadia Kadriorus 1:0 võidu.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner