FCI Levadia treeneritetiimiga liitus kogenud hispaanlane José Vicente Soto Navarro

FCI Levadial on rõõm teatada, et esindusvõistkonna treeneritetiimiga on liitunud kogenud hispaanlane José Vicente Soto Navarro.

50-aastane Soto (sünd. 03.03.1972) jõudis mängijakarjääri jooksul esindada selliseid nimekaid klubisid nagu: Villareal CF, Real Zaragoza, Cordoba CF. Hispaanlane asub tööle Curro Torrese abitreenerina.

Treenerina on Soto juhendanud sellised klubisid nagu: Valencia CF duubelvõistkond, Cordoba CF, CD Lugo ning Horvaatia kõrgliigaklubi ISTRA 1961.

Soto käe all on üles kasvanud järgmised laiemale jalgpalliringile tuntud mängijad: Ferran Torres (Barcelona); Jose Gaya (Valencia CF), Carlos Soler (PSG). Kõik kolm eelmainitut meest esindasid ka möödunud Maailmameistrivõistlustel Kataris Hispaania koondist. Lisaks on Soto treeninud pallivõlureid nagu: Lato (Valenica CF); Toni Martinez (Porto); Rafa Mir (Sevilla) ja näiteks Nacho Vidal (Osasuna) jpm.

José Vicente Soto Navarro: “Oleme selle kogemuse üle selles suurepärases Põhja-Euroopa klubis väga põnevil. Meie eesmärk on viia FCI Levadia järgmisele tasemele, panustades kogu oma proffijalgpallis omandud teadmise ja kogemuse. Tallinn on mind heas mõttes igast küljest üllatanud. See on imeline! Klubi on hästi üles ehitatud ja igatipidi proffessionaalne. Klubi toetab meid igas aspektis ning oleme ootusärevil Premium Liiga hooaja eel.”

FCI Levadia president Viktor Levada: “Meil on hea meel, et Curro Torres võttis endaga kaasa tasemel treenerite tiimi, kellest üks on abitreener José Vicente Soto. Koos peatreener Curro Torresega moodustavad nad hea tandemi. Soto on treener, kelle all on sirgunud suures koguses maailmaklassi jalgpallureid. Soovin Sotole ja kogu treeneritetiimile palju edu ja õnnestumisi peagi algavaks hooajaks.”

Foto: FCI Levadia

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner