Karl Rudolf Õigus liitub FC Kuressaarega

FCI Levadia äärepoolkaitsja Karl Rudolf Õigus (24) liitub FC Kuressaarega.

Kuu enne Premium liiga algust liitub FCI Levadia äärepoolkaitsja Karl Rudolf Õigus FC Kuressaarega.

Karl Rudolf Õigus liitus FCI Levadiaga 2018. aastal Tartu FC Santosest. Õigus mängis FCI Levadia särgis 156 kohtumist, lõi 39 väravat ning andis 33 väravasöötu.

FCI Levadia soovib Karl Rudolf Õigusele palju edu ja kordaminekuid tema edasisel teekonnal!

Karl Rudolf Õigus kommenteeris üleminekut nii: “Tegemist on kõige raskema otsusega mu senises karjääris. Olen olnud Levadias 4.5 aastat ning tundsin, et tahan midagi teistsugust proovida. Klubis oldud aja jooksul olen kogenud hulgaliselt positiivseid emotsioone ning saanud teadmisi, mida ma ei vahetaks mitte millegi vastu. Olen ülimalt tänulik eelkõige ka nende suhete üle, mis loodud on ning loodan, et need jäävad alatiseks kestma. Eraldi tahaksin tänada klubi presidente Viktor Levadat ja Andrei Leškinit, kes minus 4.5 aastat tagasi potentsiaali nägid, minusse uskusid ning alati kõike võimaldasid, mida vaja oli. Jään klubi alati austama, pöialt hoidma ning soovin neile edu kõikides tegevustes!”

Klubi asepresident Andrei Leškin: “Tahan tänada Karl Rudolfit tema proffessionaalse suhtumise ja panuse eest klubisse. Karl Rudolfi austav, töökas ning sõbralik suhtumine on eeskujuks kõigile. Soovin talle palju edu ja jõudu tema edasisel teekonnal!”

Foto: FCI Levadia

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!