FC Levadia naiskond võõrustab laupäeval Pärnu Jalgpalliklubi

FC Levadia naiskonda ootab laupäeval väga tõsine väljakutse kui kodusel Maarjamäel võõrustatakse Eesti naiste vuti ülivõimast valitsejat Pärnu Jalgpalliklubi. Kohtumine Eesti meistri ja karikavõitja vahel algab kell 14:00.

Pärnulannade ülemvõim koduses naiste jalgpallis on ilmselge nii ajaloolises kui hooajalises vaates. PJK auhinnakapis ilutsevad rekordilised kümme naiste meistritiitlit, neist kuus võitsid Jüri Saare hoolealused järjest aastatel 2010-2015. Tänavusel hooajal tunnistasid Pärnu JK mängijad tosinas senipeetud kohtumises ainult võite, nende väravate vahe on 85:1!

Ainsa värava Pärnu JK võrku lõi tänavusel hooajal just FC Levadia, seda esimeses omavahelises mängus 14. mail Pärnu Raeküla staadionil. Ljubov Maksimova tabamus murdis küll tiitlikaitsjate väravapitseri, ent ei säästnud FC Levadiat suurest 1:11 kaotusest.

Nüüd ootab ees uus mõõduvõtt ning FC Levadia naiskonna treener Maksim Rõtškov usub, et hea tulemuse nimel kannatab võidelda küll. “Laupäeval mängime oma koduväljakul liidernaiskonna Pärnu JK-ga. Arusaadavalt tuleb sellest meie jaoks väga raske kohtumine, sest vastane on väga tugev. Üritame teha omalt poolt hea mängu ning vastasele südikalt vastu hakata. Loodame, et see toob kaasa korraliku tulemuse,” ütles Rõtškov.

Naiskonna keskväljaliider Aljona Sasova lubas, et Pärnule kerget jalutuskäiku ega Pirita karge mereõhu nautimist ei pakuta. “Meid ootab ees väga raske mäng Meistriliiga liidri vastu. Püüame kaitses mängida väga organiseeritult ja kompaktselt ning samuti võidelda iga palli eest. Usun, et iga mängija annab endast parima ja näitab vastasele iseloomu,” ütles Sasova.

Hetkel juhib Pärnu JK tabelit maksimaalse 36 punktiga. FC Floral on teisena 30 ning FC Levadial kolmandana 25 silma. Kõigil nendel naiskondadel on pääs nelja tugevama naiskonna vahelisele finaalturniirile kindlustatud. Viimase koha eest medalimängudel heitlevad JK Tallinna Kalev 17 ja Tartu JK Tammeka 13 punktiga.

FC Levadia ja Pärnu JK naiskondade mängus mõistab õigust Martti Pukk, teda abistavad Allar Nõugast ja Kristofer Mägi.

FC Levadia naiskond ootab oma fänne kaasa elama! Sissepääs kõigile prii!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner