FCI Levadia sõidab külla JK Narva Transile

Premium Liiga XII voorus sõidab FCI Levadia teisipäeval, 1. mail piirilinna külla JK Narva Transile. Mäng algab Narva Kalev-Fama staadionil kell 16:00, otsepilti pakub Postimees.ee

FCI Levadia asub 26 punktiga hetkel tabeli tipus, sama punktisummaga paikneb teisel kohal Nõmme Kalju. JK Narva Trans on kümne mänguga kogunud 16 punkti ja see annab viienda positsiooni.

Esimeses omavahelises kohtumises teenis FCI Levadia Sportland Arenal veenva 5:0 võidu.

JK Narva Transi suurimaks väravakütiks on hetkel Dmitrii Barkov viie tabamusega, FCI Levadia poolelt on kaheksa väravat kirja saanud Roman Debelko.

Transi poolelt jääb kohtumisest eemale poolkaitsja Dmitry Proshin, juhendamiskeelu all on endiselt peatreener Adiam Kuziaev.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Algab huvitav ja mänguderohke maikuu, kus meid ootavad vähemalt kaheksa ja loodetavasti üheksa mängu. See on parim aeg ja võimalus oma iseloomu ning kvaliteedi näitamiseks. Alustame väga raske mänguga Narvas. Trans on heal tasemel meeskond, kes pole oma koduväljakul veel ühtegi mängu kaotanud, Üritame oma meeskonnavaimu, ühtsuse ja pühendumuse abil hea tulemuse saavutada, mis aitab meil liikuda oma eesmärkide suunas.”

FCI Levadia kaitsja Markus Jürgenson: “Narva võõrsil on üldjuhul igale Premium liiga meeskonnale ebameeldiv vastane ja ma julgen eeldada, et ka meid ei oota seal kandik kolme punktiga. Läheme sinna otse loomulikult täieliku keskendumise ja eesmärgiga jääda tabeli tippu.”

Kohtumist vilistab Kristo Tohver, abikohtunikud on Hannes Reinvald ja Neeme Neemlaid. Neljandaks kohtunikuks on Reelika Turi.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner