FCI Levadia kohtub UEFA Euroopa Liigas võõrsil Dundalk FC-ga

Neljapäeval, 19. juulil kell 21:45 Eesti aja järgi kohtub FCI Levadia UEFA Euroopa Liiga I eelringi korduskohtumises võõrsil Iirimaa klubiga Dundalk FC.

Avamängu Kadrioru staadionil võitis Dundalk FC tulemusega 1:0 ning seega peab FCI Levadia järgmisse ringi jõudmiseks kordusmängu kindlasti võitma.

Täna hommikul jõudis FCI Levadia meeskond Helsingi ja Dublini kaudu Kirde-Iirimaal asuvasse Dundalki ning tegi õhtul Oriel Parki staadionil mängueelse treeningu. Kohtumine peetakse kunstmuruväljakul ligi 3500 pealtvaataja ees – kõik piletid homseks mänguks on eelnevalt välja müüdud.

“Meeskond on valmis. Kõige tähtsam on see, et kõik mängijad on terved ning valmistuvad kõvaks lahinguks,” ütles FCI Levadia meeskonna kapten Dmitri Kruglov.

“Tüüpilise briti stiili meeskonnana on vastased füüsiliselt väga tugevad. Nad mängivad ootuspäraselt, rõhudes kiiretele rünnakutele. Katsume vältida neid vigu, mida tegime eelmises mängus ja proovime rõõmustada meie fänne. Meie eesmärgiks on võit,” lisas Kruglov. 

“Iga mäng on oluline. Võime iga mängu eel öelda, et ootamas on hooaja tähtsaim mäng. Meie ees on sellel hooajal väga suured eesmärgid. Ma ei saa öelda, et homne mäng on kõige tähtsam – pühapäevane mäng Paide Linnameeskonnaga on väga tähtis nagu ka eelseisev derbi Nõmme Kaljuga. Nii minu kui poiste jaoks on see tavaline mäng. Teeme meeskonnana iga päev kõvasti tööd ning see sisendab mulle kindlust, et suudame teha hea esituse, mis lubab omakorda eeldada positiivse tulemuse saavutamist,” rääkis meeskonna peatreener Aleksandar Rogić.

“Meie mängu idee ja ülesehitus on alati sama. Mängime iga vastasega võidu nimel, vahel see õnnestub ja teinekord mitte. Tahame domineerida mängu, hoida palli, kombineerida rohkem kui vastane. Nii tahame alati mängida ega muuda oma mängustiili. See on parim viis ja strateegia hea tulemuse saavutamiseks,” sõnas Rogić.

Dundalk FC ja FCI Levadia kohtumist näitab otsepildis Delfi TV.

FOTO: Jana Pipar 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner