FC Levadia vs JK Narva Trans eelvaade

FC LEVADIA – JK NARVA TRANS

A. Le Coq Premium Liiga V voor

Laupäeval, 8. aprillil kell 13:00

Maarjamäe jalgpallikeskuse kunstmuruväljak

FC Levadia proovib Narva Transi vastu püüdma minna neljandat järjestikust võitu, mis aitaks neil liidripositsiooni tabelis tagasi võita. JK Narva Trans loodab oma noore koosseisuga pealinna klubile vastupanu osutada.

Mängu näitab otseülekandes Postimees.ee

FC Levadia on senini nelja vooruga teeninud kolm võitu, ühe viigi ja kümme punkti. Seda kaotusteta  seeriat tahetakse kindlasti koduväljakul jätkata ka Transi vastu. FC Levadia tuleb mängule hea emotsiooniga, sest eelmises voorus teeniti magusa võit tiitlikaitsja FCI üle, kes alistati võõral väljakul 1:0.

JK Narva Trans on samuti seni näidanud head minekut ja nende saldoks Premium liigas on hetkel kaks võitu, üks viik ja üks kaotus. Viimati oldi kodus 2:1 paremad Viljandi Tulevikust.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Seni on meil läinud kõik hästi. Üritame ka kodumängus JK Narva Transiga hea tulemuse saavutada. Midagi lihtsat me ei oota, Ida-Virumaa meeskonnad on alati tugevad vastased.”

FC Levadia kaitsja Artjom Artjunin: “Läheme mängu võitma. Alla selle ei saa endale üldse eesmärki seada. Valmistume väga võitluslikuks kohtumiseks.”

Palliplatsil võivad vastamisi minna ka vennad Svjatoslav ja Ioan Jakovlev, kes tõmbavad selga vastavalt FC Levadia ja JK Narva Transi särgi.

Pileti hind mängule on 7€. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3€. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3€. FC Levadia noormängija hooajakaardiga on sissepääs mängule tasuta.

Kohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Jaan Roos ja Sander Saga
Neljas kohtunik: Tomi Rahula

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner