FC Levadia vs JK Vaprus eelvaade

FC LEVADIA – JK VAPRUS

A. Le Coq Premium Liiga XXV voor

Laupäeval 19. augustil kell 16:00

Kadrioru staadion

Premium Liiga XXV voorus lähevad vastamisi Tallinna FC Levadia ning Pärnu JK Vaprus. Levadia jaoks on eesmärk kindel – kohtumine tahetakse kindlalt võita. Pärnu loodab võõrustajatele lahingut pakkuda ja oma sooritust meeskonnana paremaks muuta.

Tabelis kolmandal kohal paiknev FC Levadia vajab järgnevatest mängudest punkte, et püsida kahe esimese meeskonna kannul. Nõmme Kalju on teisel kohal neist kolme punkti ning liider FC Flora 10 punkti kaugusel. Pärnu on hetkel 10. kohal ning eelviimasel positsioonil paiknevast Viljandist jäädakse maha juba kaheksa punktiga.

Senisel hooajal peetud kaks omavahelist kohtumist on lõppenud Levadia võiduga. Aprillis teenis Tallinna meeskond koduväljakul suure, 8:0 võidu. Maikuus peetud mängu lõppseisuks jäi 2:1, kui Vaprus suutis lõpuminutitel väravat lüües põnevust säilitada.

FC Levadia peatreener Igor Prins: “Kõikides eelseisvates mängudes on meil üks ülesanne – võit! Pärnu JK Vaprus vastu tuleb võitluslik mäng, kus peame oma võimalused ära realiseerima ning kaitsetöös hoolikad olema.”

FC Levadia kaitsja Artjom Artjunin: “Eelseisev mäng kujuneb kindlasti väga võitluslikuks. Me peame palju momente tekitama ning need ka väravateks realiseerima. Eesmärgiks saab olla ainult võit.”

Mängu peakohtunikuks on Toomas Nõmmiste, teda abistavad Dmitri Vinogradov ja Igor Kübarsepp. Neljandaks kohtunikuks on Tanel Üprus.

Täispilet mängule maksab 7 €. Sooduspilet kuni 18-aastastele lastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3 €. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Facebooki ATTENDING ürituse lehel: 3 €. FC Levadia noormängija hooajakaardiga sissepääs tasuta!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner