Poolkaitsja Amir Natkho sõlmis FCI Levadiaga kolmeaastase lepingu

25-aastane keskpoolkaitsja Amir Natkho sõlmis FCI Levadiaga kolmeaastase lepingu. Seni kuulus Venemaa jalgpallur Nõmme Kalju ridadesse.

“Olen väga rõõmus, et Amir meiega liitus!” ütles FCI Levadia peatreener Marko Savić. “Oleme teda alates eelmisest hooajast hoolega jälginud ning leidnud, et ta sobiks nii oma jalgpallialaste kui inimlike omaduste poolest suurepäraselt meie meeskonda. Oleme väga tänulikud klubi presidendile Viktor Levadale, tänu kellele sai Natkho üleminek võimalikuks.”

“Olen FCI Levadia meeskonnaga liitumise üle väga rõõmus! Tunnen end uues keskkonnas suurepäraselt, kaasmängijad võtsid mind väga hästi vastu ning meeskonnas valitseb erakordselt mõnus atmosfäär! Ootan pikisilmi eelseisvaid mänge ja annan endast kõik, et omalt poolt FCI Levadia meeskonda püstitatud eesmärkide täitmisel maksimaalset aidata. Olen südamest tänulik klubi presidendile Viktor Levadale ning peatreenritele Marko Savićile ja Vladimir Vassiljevile, et nad minusse usuvad ning kutsusid mind oma meeskonda,” ütles Natkho.

Varem nii FC Barcelona, FK Krasnodari, Moskva CSKA kui Moskva Lokomotivi duubelmeeskondadesse kuulunud Natkho saabus Eestisse eelmise hooaja eel, liitudes Nõmme Kaljuga. Hetkeseisuga on tal Premium Liigas kirjas 38 mängu ja kolm väravat. Tänavusel hooajal on Natkho kaasa löönud 12 liigakohtumises ning andnud kaks tulemuslikku söötu.

Seoses Eesti siseste üleminekute puhul kehtiva seitsme päeva reegliga saab Natkho FCI Levadia esindusmeeskonna eest debüteerida 7. augustil A. Le Coq Arenal toimuvas kodumängus FC Kuressaare vastu.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner