Laupäeval kohtuvad karikafinaalis FCI Levadia ja FC Flora

Laupäeval, 19. mail toimuv klubijalgpalli pidupäev kulmineerub Evald Tipneri karikafinaaliga kui kell 16 kõlab avavile A. Le Coq Arenal avavile klassikalises vastasseisus FCI Levadia – FC Flora.

FCI Levadia on tänavu suure rivaali juba kahel korral alustanud. 23. veebruaril toimunud Superkarikas juhtis küll Flora 84. minutiks 2:0, kuid Nikita Andreevi ja Kirill Nesterovi tabamused viisid mängu penaltiseeriani, millest triumfeeris FCI Levadia. 14. aprillil alistas FCI Levadia oma vastase Premium liigas Sportland Arenal tulemusega 2:1.

FCI Levadia käis viimati väljakul teisipäeval kui 90. minutiks juhiti Hiiu staadionil Nõmme Kalju FC vastu, kuid kaks lisaminuti väravat andsid võidu Nõmme meeskonnale, kes möödus FCI Levadiast ka liigatabelis tabelis. Flora mängis oma liigamängu kolmapäeval, kui A. Le Coq Arenal oldi FC Kuressaarest üle 2:1.

“Ees ootab tõeline jalgpallifestival ning suur mäng kahe tugeva meeskonna ja rivaali vahel. Mõlemas meeskonnas on palju häid noori ja talendikaid mängijad, kellel avaneb suurepärane võimalus mängida arvuka publiku ning rohkemate fännide ees kui tavaliselt. See omakorda lisab neile täiendavat motivatsiooni ning soovi oma oskusi ja klassi parimast küljest näidata. Meie meeskond on karikafinaali eel kõrgelt motiveeritud, soovime võita kõik Eestis väljamängitavad karikad. Kerge see olema ei saa, sest FC Floral on väga hea ja ambitsioonikas meeskond. Olen oma mängijates kindel ning veendunud nende meeskonnatundes, võitlusvaimus ja ühtuses. Anname endast kõik, et karikas võita! Kutsun kõiki meie klubi toetajaid, noormängijad, nende perekondi ja kõiki jalgpallisõpru suurest jalgpallipeost osa saama,” ütles FCI Levadia peatreener  Aleksandar Rogic.

“Karikafinaal on suur jalgpalli pidupäev! Ees ootab väga huvitav ja haarav kohtumine tugevate võistkondade vahel. Kutsun kõiki fänne ning FC Levadia Jalgpallikooli ja FC Infoneti Jalgpallikooli noori vutimehi koos oma peredega meie meeskonnale kaasa elama! Teie kõigi toetus on meie meeskonna jaoks väga oluline! Omalt poolt anname endast parima, et karikas võita ja oma poolehoidjaid rõõmustada!” lausus meeskonna kapten Dmitri Kruglov.

Mängu kohtunikuks on Kristo Tohver. Abikohtunikeks on Jaan Roos ja Rando Kesküla, lisakohtunikeks otsajoonte taga Siim Rinken ja Marko Liiva. Neljas kohtunik on Egerd Pajustik.

Teel karikafinaali:

FCI Levadia:
1/64-finaal: Tallinna FCI Levadia – FC Nõmme United 3:0
1/32-finaal: JK Sillamäe Kalev – Tallinna FCI Levadia 1:1 (la 1:2)
1/16-finaal: Tallinna FCI Levadia – Paide Linnameeskond 3:1
1/8-finaal: Tallinna FCI Levadia – Kohtla-Järve JK Järve 7:0
1/4-finaal: Nõmme Kalju FC – Tallinna FCI Levadia 0:1
1/2-finaal: JK Narva Trans – Tallinna FCI Levadia 0:5

FC Flora:
1/64-finaal: Tallinna FC Flora – Tartu FC Helios 17:1
1/32-finaal: Tartu JK Tammeka U21 – Tallinna FC Flora 0:7
1/16-finaal: Narva United FC – Tallinna FC Flora 0:8
1/8-finaal: Tallinna FC Flora – FC Elva 2:0
1/4-finaal: FC Kuressaare – Tallinna FC Flora 0:7
1/2-finaal: Tallinna FC Flora U21 – Tallinna FC Flora 3:9

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner