FCI Levadia U21 kohtub täna Tartus JK Welcoga

FCI Levadia U21 kohtub täna kell 19:00 Tartu Annelinna kunstmurustaadionil Esiliiga IV vooru vastasseisus JK Welcoga. Kohtumist näitab otseülekandes Soccernet.ee

FCI Levadia duubelmeeskond alustas hooaega kahe viigiga – FC Flora duubliga viigistati 2:2 ning Tartu FC Santosega 0:0. Tänane vastane JK Welco pidi avamängudes vastu võtma kaks kaotust.

Meeskonna peatreeneri Vladimir Vassiljevi hingel kipitavad kahe esimese mänguga käest lastud punktid ning ta avaldas lootust, et seekord lüüakse väravaid ja nopitakse maksimumpunktid. “Eelmises kahes kohtumises mängisid meie poisid väga hästi ja isukalt, kuid paraku ei suutnud me viimases mängus oma momente realiseerida. Olen veendunud, et kui mängime samasuguse häälestuse ja tahtmisega neljapäeval Welco vastu, siis saavutame soovitud tulemuse ning sõidame võitjatena koju,” ütles Vassiljev.

Vassiljevile sekundeeris meeskonna paremkaitsja Mark Edur: “Kahjuks pole me suutnud veel kahe vooru jooksul võitu võtta. Peame ees oma võimalused ära lööma, mis jäid eelmises mängus Santosega löömata ja võiduga Tallinasse naasema. Welco on kodus alati tugev ja kindlasti tuleb hea lahing. Kui paneme oma kvaliteedi kohe maksma, siis ei tohiks meil probleeme olla ning võtta Tartust võit!”

FCI Levadia U21 ääreründaja Anton Krutogolov lisas: “Mäng Welcoga ei tule kindlasti lihtne. Selle nädala jooksul tegime kõvasti tööd ning oleme füüsiliselt valmis. Ei tohiks mängus probleeme tekkida.”

FCI Levadia U21 väravavaht Armands Aparins: “Ees seisab kohtumine JK Welcoga. Eelmised kaks mängu lõppesid viigiliselt, mis meid ei rahuldanud. Sõidame Tartusse võidu järele ja rakendame selleks kogu jõu.”

Peakohtunik on Viljar Pennert, abikohtunikud Maikel Mikson ja Thor Vaas ning neljas kohtunik Elar Tarkus.

FOTO: Brit Maria Tael

 

 

 

 

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner