Tunne meie tiimi: Uroš Nikolič

Meil on hea meel tutvustada teile FCI Levadia fitnesstreenerit Uroš Nikoliči, kes hoolitseb peamiselt esindusvõistkonna kuid üldiselt ka klubi noorte kehalise ettevalmistuse treenerina.

Kuidas jõudsid FCI Levadiasse? Ma töötasin praeguse esindusvõistkonna treeneri Marko Savičiga koos Serbia klubis FK Vozdovac Belgrade ning kui ta sai kutse FCI Levadisse tulla treeneriks, tegi ta mulle koheselt kõne ning küsis mida ma arvaksin tulla tööle Eestisse. Olin pakkumisest huvitatud ning pärast paari päeva sain ma uuesti kõne ning me alustasime klubiga läbirääkimisi. Minu jaoks oli see hea võimalus teha samuti samm edasi ning ma võtsin väga hea meelega selle kutse vastu.

Elu esimene töökoht? Minu elu esimene töö oligi kehalise ettevalmistuse treenerina, kui ülikoolis õppides asusin treenima enda sõpru, tuttavaid kes olid kas kergejõustiklased, jalgpallurid või lihtsalt inimesed, kellel soov enda keha liikumises hoida.

Lemmik mängija maailmas? Ma arvan, et see on Cristiano Ronaldo, kuna ma olen füüsilise ettevalmistuse treener ning mulle meeldib kui palju vaeva on Ronaldo näinud, et viia end sellele tasemele kus ta praegu on. Samuti meeldib mulle tema mängustiil ning tarkus väljakul.

Naljakas moment/fakt, mida teised sinu kohta ei tea? FK Vozdovac Belgradis kui istusin mängudel varumeestepingil siis koos minuga ei kaotanud ega viigistanud meeskond kordagi. Alistasime kõik meeskonnad järjest ning sellest vägevast ajaperioodist räägitakse veel siiani palju.

Kõige meeldejäävam hetk FCI Levadias? Minu kõige meeldejäävam hetk seni on 2020. aasta hooaja Premium Liiga kohtumine kodus Tartu JK Tammekaga, kui läksime 2-0 ette kuid vastased viigistasid lõpu eel. Siiski suutsime me mängu lõpuminutitel mängu võita. Pärast seda oli suurepärane amtosfääs riietusruumis ning tuju oli väga hea. Muidugi pole me veel midagi suurt koos meeskonnaga võitnud aga ma usun, et 2021. aastal tuleb neid emotsioone veelgi rohkem.

Lapsepõlve unistuste töö? Lapsepõlves oli mu unistus muidugi saada professionaalseks jalgpalluriks ning mu isa on samuti jalgpallitreener kuid hiljem mõistsin, et tahan pühenduda enda harimisele koolis ning aidata jalgpalluritel saavutada maksimaalselt hea kehaline ettevalmistus jalgpalli mängimiseks.

Hommiku või õhtu inimene? Ma olen rohkem hommiku inimene, kuna mul on tekkinud kindel rutiin, mida igapäevaselt järgin. Noorenama olin rohkem õhtu inimene, kuid nüüd armastan hommikuid.

Milliseid spordialasid meeldib peale jalgpalli veel harrastada? Ausalt öeldes mulle meeldivad kõik spordialad aga kõige rohkem peale jalgpalli meeldib mulle tennist mängida. Ma ei ole tennises väga hea aga mulle meeldib seda mängida.

Millised oleksid sinu soovitused noorele jalgpallurile, kes soovib saada professionaalseks? Minu soovitused noortele jalgpalluritele oleksid järgnevad: “never give up (ära anna kunagi alla), you need to lose lots of times (sa pead kaotama palju) and work even harder” (ja töötama veel tugevamalt). Tööta samm sammult enda nõrgemate pooltega ning arenda neid. Tee tööd enda unistuse suunas igapäevaselt siis tuleb tulemus!

SInu elu moto? Minu elu moto: ära anna kunagi alla, mõtle positiivselt ja kõik ongi positiivne.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner