FC Levadia naiskond alustab hooaega Maarjamäe Noortekoondise vastu

1. aprillil tehakse algust naiste Meistriliiga mängudega kui kaheksa naiskonda astuvad väljakule ja alustavad järjekordset hooaega.

Kõik naiskonnad allkirjastavad kohtumiste eel ka ausa mängu plaadi, millega tahetakse tähelepanu pöörata kihlveopettustega võitlemisele ja plaadi allkirjastamisega kinnitavad kõik naiskonnad publikule ja laiemale avalikkusele, et mängitakse ausalt ja tahetakse valemängijad jalgpallist välja tõrjuda.

Hooaja esimeses mängus võõrustab FC Levadia Maarjamäel Noortekoondist. Oma avamängu pidas FC Levadia selle aasta Superkarikafinaalis, kus neil tuli tunnistada viimaste aastate valitseja Pärnu JK 9:0 paremust. Eelmine hooaeg lõppes FC Levadia jaoks pronksmedalitega, Noortekoondis on viimasel kahel aastal pidanud leppima kaheksanda kohaga, mis on suuresti tingitud ka sellest, et iga aasta alustatakse uue koosseisuga.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov: “Ees ootab hooaja esimene Meistriliiga mäng. Muidugi ootame seda põnevuse ja ootusärevusega, tahame kindlasti võiduga alustada. Superkarikafinaal Pärnu JK vastu näitas meile nõrkused kätte ning proovime neid parandada.”

FC Levadia poolkaitsja Anastasia Dodeltseva: “Ees ootab esimene mäng uuel hooajal. Olen natuke ärevil ja erutunud, sest meil on uus võistkond ja uued eesmärgid. Loodan, et kõik läheb hästi ning me jätame avamängust kolm punkti koju. Tahaks näha oma naiskonnalt head mängu nii kaitses kui rünnakul ning rõõmustada pealtvaatajate silmi ilusate väravatega. Arvan, et oleme selleks valmis!”

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner