Ka FCI Levadia U21 läheb koondisepausile Esiliiga liidritena

Nii nagu FCI Levadia esindusmeeskond läheb koondisepausile Premium liiga liidritena, teeb seda ka järelkasvumeeskond U21 Esiliigas.

Eile toimus EJL jalgpallihallis Esiliiga 3. vooru kohtumine FCI Levadia U21 ja FC Elva vahel, kus võõrustajad võtsid kindla 3:0 võidu. FCI Levadia võitis esimese poolaja 2:0 ning jala said valgeks esindusmeeskonnast minuteid koguma tulnud Aleksandr Zakarliuka ning nooruke 2006. aastal sündinud Maksim Laskov, kes lõi mängu esimese värava 24. mänguminutil. Kolmanda värava lõi sama mängumees teisel poolajal 58. minutil.

Mäng pidi esialgu toimuma Lasnamäe Infoneti kunstmurustaadionil, kuid ilmaolustiku tõttu oli mõttekas mäng kolida sisehalli ja sellel korral oli tegemist EJL jalgpallihalliga.

Pärast 3. vooru on FCI Levadia U21 kogunud kahe võidu ja ühe viigiga seitse punkti ning sellise tulemusega juhitakse ka Esiliigat – kuid hooaeg on veel väga-väga noor. Järgmised jälitajad on kuue punkti peal Tartu JK Welco ja FC Flora U21 võistkonnad.

Kolme vooru järel on kaheksa mängijat, kes on liiga suurimad väravakütid, kes kõik on löönud kaks väravat. Nende kaheksa nime seast leiab ka kaks Levadia mängumeest – Aleksandr Zakarliuka ning Maksim Laskov.

Levadia U21 järgmine mänguvoor toimub 30. märtsil peale koondisepausi FC Flora U21 vastu – mini Tallinna derbi. Järgmine kodumäng Lasnamäe Infoneti staadionil 7. aprillil, kui võõrustatakse eelmisel hooajal alles Premium liigas mänginud Harju JK Laagrit.

Kaanefoto: FCI Levadia U21 vs FC Elva 2023. Liisi troska/jalgpall.ee