Karl Rudolf Õigus enne hooaja viimast kodumängu: loodame, et kõik jalgpallisõbrad tulevad homme kohale!

FCI Levadia esindusmeeskond peab laupäeva õhtul hooaja viimase kodumängu, kui kell 19:30 võetakse A. Le Coq Arenal vastu JK Narva Trans.

Rohesärgid hoiavad enne Premium liiga 35. vooru kohtumist 78 punktiga 2. kohta. Narva Trans jääb 36 silmaga 7. tabelireale. Sel hooajal oleme piirilinlastega kohtunud kolmel korral. 20. aprillil teenisime Narvast 1:0 võidu, 10 päeva hiljem olid meie võidunumbrid Sportland Arenal juba 6:0 ning viimatine kohtumine 7. augustil lõppes samuti Levadia 1:0 võiduga.

Enne hooaja viimast kahte vooru hoiab Levadia keskmise publikuarvu tabelis esikohta. Kokku on meie senise hooaja kodumänge Premium liigas külastanud 8393 inimest, mis teeb keskmiseks külastatavuseks 494! Tule ka laupäeval staadionile ning lõpetame üheskoos hooaja! Viimase kodumängu puhul toimub staadionil ka palju põnevat. Näiteks leiab poolajal aset lattilöömisvõistlus, kus mängu esitleja Coolbet on välja pannud 500-eurose auhinnaraha!

FCI Levadia abitreener Artjom Artjunin sõnas tänasel mängueelsel pressikonverentsil: “Narva on ettearvamatu meeskond, kel on ka omajagu kogemusi. Nad teavad, mida teha, neil on hea treener ja nad on tiim, kes ei anna kunagi alla. Tuleb väga võitluslik mäng!”

Poolkaitsja Karl Rudolf Õigus lisas: “Narva võib heal päeval kõiki võita. Eriti olen tähele pannud, et just A. Le Coq Arenal mängivad nad hästi. Peame olema oma parimas mahlas, kui tahame võita. Ning loodame, et kõik jalgpallisõbrad tulevad homme kohale, panevad end soojalt riidesse ja teeme hea mängu!

Üritus Facebookis. Piletid mängule leiad Piletitaskust.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner