FC Levadia naiskond sõidab täna külla Eesti meistritele

Täna toimub naiste Meistriliigas XIX ja ühtlasi ka eelviimane voor. Kaks kõrgemat kohta on juba jagatud, kuid teoreetiline võitlus teistele tabelikohtadele veel käib.

Eelmises voorus oma seitsmenda järjestikuse meistritiitli kindlustanud Pärnu JK võõrustab kodusel Rannastaadionil FC Levadia naiskonda. Mäng algab kell 19:00.

Siiani on Pärnu läbinud hooaja kaotusteta ning löönud vastastele kokku 119 väravat. Enda võrku on lastud lüüa vaid kaks väravat ning seda on teinud just nimelt FC Levadia.

Samas on FC Levadia pidanud omavahelistes kohtumistes tunnistama Pärnu vägagi suurt ülekaalu, kui kohtumised on lõppenud tulemustega 11:1, 6:1 ja 6:0.

FC Levadia asub hetkel tabelis kolmandal kohal ning edu JK Tallinna Kalevi ees on viis punkti. Kui Kalev ei suuda tänases voorus alistada FC Flora naiskonda, siis kuuluvad pronksmedalid juba kuuendat aastat järjest FC Levadiale.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov: “Kohtumine Eesti meistriga on meie jaoks suur väljakutse. Pärnu on võitnud tänavusel hooajal kõik senipeetud mängud ja seega on nende tiitel igati välja teenitud. Üritame viimases omavahelises kohtumises Pärnule südikalt vastu hakata, mängida kaitsest lähtuvalt ja kontrarünnakutel teravalt nõelata. Üritame teha korraliku mängu.”

FC Levadia ründaja Vlada Kubassova: “Ees ootab viimane mäng Pärnuga tänavusel hooajal. Eelmised kohtumised näitasid, et meil on, mille kallal tööd teha. Seni oleme ainus naiskond, kes on suutnud Eesti meistritele väravaid lüüa. Üritame tegutseda kaitses väga organiseeritult ja loodame, et meie ründavad mängijad suudavad taas Pärnut “rõõmustada”, ehk isegi rohkem kui ühe korra.”

Väljakukohtunik: Anni Rahula
Abikohtunikud:
Jevgeni Novikov ja Kert Pulst

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner