FCI Levadia võõrustab laupäeva õhtul A. Le Coq Arenal JK Narva Transi

Laupäeval, 18. septembril kell 19:00 võõrustab FCI Levadia A. Le Coq Arenal peetavas Premium Liiga XXIV vooru kohtumises JK Narva Transi.

FCI Levadial on käimas suurepärane seeria, meeskond on võitnud järjest kümme Premium Liiga kohtumist. Hetkel ongi FCI Levadia Premium Liigas 58 punktiga liidrikohal, nii kolm mängu vähem pidanud FC Flora kui ühe kohtumise enam mänginud Paide Linnameeskond jäävad liidrist 12 punkti kaugusele.

Tänavuse hooaja kahes esimeses omavahelises mängus sai FCI Levadia JK Narva Transist jagu, esmalt kodus 3:2 ning seejärel võõrsil 4:1.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Elame ainult järgmise mängu nimel. Unustame, mis on olnud ja keskendume ainult järgmisele võidule. Meil on tehtud põhjalik analüüs ja ettevalmistus. Teame täpselt, millistest kohtadest rünnata ja oleme mänguks valmis. Ma usun, et suudame vastaste ründajad kinni panna ja mängu võita.”

FCI Levadia ääreründaja Frank Liivak: “Meeskond on mänguks väga hästi valmis, oleme saanud nädala jooksul kõvasti trenni teha. Mis võiduseeriasse puutub, siis hooaja lõpufaasis on iga mäng suur mäng. Ei saa vaadata pikka pilti, vaid peame võtma ühe mängu korraga ja seda ka teeme. Narva Trans on aastate jooksul näidanud end ebameeldiva vastasena, kes võib kõiki üllatada. Ma arvan, et peame jääma endale truuks, mängima oma mängu mängima ja tegema seda võimalikult hästi, sajaprotsendilise keskendumisega.”

Mängule tulles tasub kindlasti varuda tavapärasest enam aega kuna staadionile pääsemise protseduur on oluliselt muutunud. Seoses valitsuse otsusega peavad kõik Premium Liiga mängule kui kontrollitud üritusele saabujad esitama tõendi koroonaviiruse vaktsineerimiskuuri lõpetamise või COVID-19 haiguse läbi põdemise kohta või kehtiva negatiivse COVID-19 testi koos isikut tõendava dokumendiga. Erandiks on alla 18-aastased, kes tõendit esitama ei pea.

Testida on võimalik kahte moodi: negatiivne PCR-test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne osalemist või negatiivne antigeeni kiirtest 48 tundi enne osalemist. Seejuures peab olema kiirtesti Euroopa Liidu poolt heaks kiidetud, tehtud tervishoiuteenuse pakkuja poolt ning väljastatud sertifikaat.

Üks tund enne mängu algust kuni esimese poolaja lõpuni on võimalus kohapeal teha kiirtest, mille hinnaks on 5 eurot. Negatiivne testitulemus kehtib vaid kohapeal mängule sisenemiseks. Testimine toimub elavas järjekorras ja selleks tuleb varuda aega.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner