FCI Levadia võitis 6-0 Narva Transi

FCI Levadia võttis eile koduväljakul Premium liiga 11.vooru kohtumises selge võidu Narva JK Transi üle 6-0.

Tempokalt mängu alustanud koduvõistkond sai esimest korda võrgu sahisema juba 9. minutil, kui peaga värava lõi Liliu. See oli brasiillase neljas värav sel hooajal Premium liigas.

Mängupäeval 32. aastaseks saanud Zakaria Beglarišvili oli täpne 30. minutil, lüües seisuks 2-0.

Maxilliano Ugge lõi aga seisuks 3-0 vahetult enne esimese poolaja lõppu.

Teisel poolajal FCI Levadia surve jätkus Narva värava suunal, kui uuesti leiti värav üles 62. minutil, seekord oli täpne Bogdan Vaštšuk.

Vahetusest sekkunud Frank Liivak ja Artjom Komlov lõid seisuks vastavalt 5:0 ja 6:0. See oli Artjom Komlovi esimene värav sel aastal Premium liigas.

Frank Liivak mängujärgselt Soccernetile: “Kuus-null oli täpselt õiglane tulemus selles mängus. Juba mängu alguses sai aru, et Narva oli väga passiivse lähenemise valinud ja tundub, et täna nad sellest väga välja ei saanudki. Meile nad väga palju ohtu ei tekitanud, samas meie keskendusime ilusti lõpuni ja tegime oma ära. Mängu alguses me teadsime, et ei saa kerge mäng tulla, aga läks natuke kergemini kui me arvasime.”

“Eks mängudes on alati olukorrad, kus üks tiim näeb kohtuniku otsust teistmoodi, see omakorda mõjutab natuke mängijaid ja emotsiooni. Ja selge on see, et kui üks tiim läheb natuke kurjemaks, siis teine alla ei anna. Aga õnneks jäid kõik terveks, hea seegi,” kommenteeris Liivak.

“Tänane mäng oli enesekindluse jaoks hea. Kui eelmine mäng jäi mul Tammeka vastu löömata, siis täna sai selle üks-pluss-ühe ilusti kätte. Teise värava olukorras korraks mõtlesin, kas löön ise, aga Tjoma (Artjom Komlov – toim.) karjus nii kõvasti, et noorele poisile peab ka palli andma. Mul on hea meel tema üle ja üldse kõigi üle, Zakal ju sünnipäev täna,” rääkis Liivak ja ootab kerget tähistamist: “Väike Gruusia punane vein võib-olla kulub täna ära. See  aprillikuu on raske olnud ja nüüd on järgmine mäng alles nädala pärast.”

PROTOKOLL:

30. aprillil kell 19.30 Sportland Arena

Tallinna FCI Levadia – JK Narva Trans  6:0 (3:0)
9. Liliu, 30. Zakaria Beglarišvili, 44. Maximiliano Ugge, 62. Bogdan Vaštšuk, 87. Frank Liivak, 90. Artjom Komlov

Väravasöödud: 9. Maximiliano Ugge, 30. Artur Pikk, 44. Liliu, 62. Zakaria Beglarišvili, 87. Karl Rudolf Õigus, 90. Frank Liivak
Hoiatused: 45+1. Artur Pikk, 77. Frank Liivak, 79. Artjom Komlov, 84. Tarmo Kink (pingilt) – 35. Roman Nesterovski, 52. Volodõmõr Prõjomov, 83. Deniss Dedetško
Mänguolud: +7, päikesepaisteline tuuline ilm, kunstmuru väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 127
Peakohtunik: Karl Koppel
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Petteri Schultz
Neljas kohtunik: Deniss Petrov

FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Milan Mitrovic, Rasmus Peetson, Maximiliano Ugge, Artur Pikk (67. Karl Rudolf Õigus), Brent Lepistu (57. Ilja Antonov), Marko Putincanin, Mark Oliver Roosnupp (57. Frank Liivak), Bogdan Vaštšuk (67. Robert Kirss), Zakaria Beglarišvili (73. Artjom Komlov), Liliu.
Varus: Artur Kotenko, Frank Liivak, Markus Jürgenson, Robert Kirss, Maksim Podholjuzin, Artjom Komlov, Artjom Štšedrõi, Karl Rudolf Õigus, Ilja Antonov.

Trans: Maksim Pavlov, Kevin Aloe, Deniss Dedetško, Roman Nesterovski, Martin Käos, Bi Sehi Elysee Irie (72. Arseni Kovaltšuk), Aleksandr Zakarljuka (46. Jegor Žuravljov), Raivo Saar (46. Aleksei Stepanov), Jevgeni Demidov (46. Oleksandr Koževnikov), Volodõmõr Prõjomov, Gleb Pevtsov.
Varus: Daniil Dobrovolski, Aleksei Matrossov, Aleksei Stepanov, Jegor Žuravljov, Arseni Kovaltšuk, Oleksandr Koževnikov.

FCI Levadia jätkab Premium liigas pärast 11. vooru teisel kohal, olles kogunud 11 mängust 28 punkti.

Premium liiga jätkub nüüd naturaalmuru mängudega ja seda järgmisel laupäeval, kui FCI Levadia mängib võõrsilkohtumise Tallinna JK Kaleviga. Kohtumine Kadrioru Staadionil algab 17:00.

FCI Levadia järgmine kodumäng ootab ees 15.05, vastaseks Paide Linnameeskond. Kohtumine toimub A.Le Coq Arenal algusega 17:15.

Foto: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner