Väravavaht Richard Aland lahkus FCI Levadiast seoses lepingu lõppemisega

FCI Levadia esindusmeeskonna väravavaht Richard Aland lahkus klubist seoses lepingu lõppemisega.

“Meie koostöö Richardiga oli lühike, kuid ülimalt meeldiv! Richardi näol on tegemst väga sõbraliku ja sümpaatse inimese ning erakordselt pühendunud, sihikindla, tööka ja professionaalse suhtumisega väravavahiga. Tegime talle omapoolse ettepaneku koostöö jätkamiseks, kuid ta otsustas selle tagasi lükata kuna soovib olla uuel hooajal oma meeskonna põhiväravavaht ning pälvida rohkem mänguaega. See oli tema poolt igati aus ja mõistetav lähenemine,” ütles FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

“Oleme Richardile väga tänulikud meie klubi ja meeskonna heaks tehtud eest ning soovime talle palju edu ja kordaminekuid edasisel jalgpalliteel! Head ja vastastikku sõbralikud suhted jäävad kestma ning pole välistatud, et ühel päeval ristuvad meie teed taas,” lisas Pareiko.

“Olen FCI Levadia klubile, treeneritele ja ja kogu meeskonnale ühiselt veedetud aja eest väga tänulik, nautisin keskkonda ja treeninguid, mulle usaldatud võimaluste piires andsin endast väljakul alati parima! Soovin astuda oma karjääris järgmise sammu ning saada rohkem mänguaega – see on ka põhjus, miks ma otsustasin uut lepingut mitte sõlmida. Loodan südamest, et FCI Levadia jaoks kujuneb uus hooaeg tõeliselt edukaks ning pikaajalised unistused ja eesmärgid saavad teoks! Kes teab, võib-olla jätkub meie koostöö mõne aja pärast,” ütles Aland.

26-aastane Aland liitus FCI Levadiaga juuli lõpus FC Florast. FCI Levadia särgis jäid tema kontole Premium Liigas üks ning Esiliigas FCI Levadia U21 meeskonna eest kaheksa kohtumist.

Aland on sündinud Tartus ning alustas oma jalgpalliteed sealses JK Merkuuris treener Andrus Meinhardi käe all, hiljem siirdus ta teise Tartu klubi SK 10 Premiumi noortesüsteemi. Premium Liiga tasandil on Aland esindanud pikka aega Nõmme Kaljut (2013-2014) ja FC Florat (2015-2020), vahepeal ka laenulepingu alusel Pärnu JK Vaprust (2018). Kokku on Alandil kirjas 79 Premium Liiga mängu.

FOTO: Katariina PeetsonFCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner