FC LNZ Cherkasy soetas Mollo Bessala mängijaõigused

2023. aasta talvel Levadiaga liitunud 20-aastane Mollo Bessala karjäär jätkub Ukraina kõrgliigas. Kameruunlase mängijaõigused soetas omale Ukraina kõrgliiga praegune keskmik LNZ Cherkasy.

Mollo Bessala liitus FCI Levadiaga 2023. aasta hooaja alguses Kadji Sports Academy ridadest. Ründaja sai ühe hooajaga Rohesärkide eest kirja 39 mängu, millest 36 oli Premium liigas. Selle ajaga lõi ta tähtsad 13 väravat, millest mitmed olid võiduväravad, ning andis ka kaks väravasöötu. Kõige eredamalt võib jalkafännil meeles olla 1-0 juhtvärav Flora võrku Premium liiga 35. voorus või siis 29. voorus 1-0 võiduvärav Harju vastu Laagri kunstmurustaadionil.

“Tahan tänada kogu Levadia klubi, juhtkonda ning treenereid, kes mind usaldasid ja andsid võimaluse mul õppida ja areneda nii jalgpallis kui üleüldse inimesena! See tähendab mulle palju. Eelmisel hooajal jäi meil küll eesmärgid täitmata, kuid olen kindel, et täidate uue hooaja eesmärgid. Hoian teile pöialt, mu sõbrad!” Ütles Mollo Bessala.

LNZ Cherkasy on Ukraina jalgpalliklubi, mis asutati 2006. aastal, kes tõusis Ukraina kõrgiliigasse selleks hooajaks võites Esiliigas toimunud play-offid. Meeskonnal on auhinnakapis näiteks kaks Ukraina amatöörklubide karikat ja neli korda on tuldud oma oblasti meistriteks.

Kõrgliiga debüüthooajal on meeskond kogunud 16 vooruga 20 punkti. Viis kohtumist on võidetud, viis viiki mängitud ning kuus mängu on kaotatud. Endale on lastud lüüa 18 väravat ja ise on löödud 17 väravat. Ukraina kõrgliigas pallib 16 võistkonda ning LNZ hoiab oma debüüthooajal väärikat 10. kohta.

FCI Levadia klubipere tänab Mollot tema tehtud töö ja panuse eest ning soovib ründajale eesseisvaks karjääriks palju õnnestumisi ning väravaid!

Kaanefoto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner