Levadia pikendas Brent Lepistuga lepingut

FCI Levadial on hea meel teatada, et on pikendanud 30-aastase Brent Lepistuga lepingut. Kahjuks peab tõdema, et Brenti nii pea väljakul veel ei näe – mängijat kimbutab tõsine vigastus.

Brent Lepistu sai eelmise hooaja lõpus, sügise keskpaigas, tõsiselt vigastada ning jääb väljakult eemale vähemalt üheksaks kuuks. 3-kordne Eesti meister ja karikavõitja vigastas oma vasaku põlve ristatisidemeid ning teda võib oodata väljakule tagasi alles 2024. aasta hooaja lõpusirgel.

“Kindlasti näitab lepingu pikendus klubi usaldust minu vastu, mis tekitab ka hea tunde, et olen klubile ja meeskonnale oluline mängija ka juhul, kui neid hetkel parajasti platsil aidata ei saa,” sõnas Brent.

“Esmane eesmärk on ikka põlv terveks ravida ja siis tulla tagasi füüsiliselt tugevamana ja võimsamana. Tahan aasta teises pooles aidata Levadiale tiitel tuua ja seda siis juba platsi peal,” ütles Lepistu.

“Raske on öelda, millal ma saan jälle mängida – sellise vigastuse puhul on prognoos 7-9 kuud pausi. Enda peas sihin perioodi juuli-september. Aga eks kõik sõltub ikkagi kuidas taastusravi edeneb ja millal arst rohelise tule annab,” lisas mängija lõpetuseks.

Brent taasliitus Levadiaga eelmise aasta suvel hooaja keskel ning sai Levadia särgis kirja 12 Premium liiga kohtumist. Kogu FCI Levadia klubipere soovib Brentile jõudu ja jaksu taastumisel ning ootame mängumeest tagasi pltasile.

Leave a comment

‭+372 520 8686 ‬
‭+372 568 43537‬

Mängime koos, võidame koos!
Registreeri oma laps FCI Levadiasse
ja süüdake nende kirg jalgpalli vastu!