Hooaja lõpetab FCI Levadia ja FC Flora põnevusetendus

Premium Liiga XXXVI vooru eel on jätkuvalt lahtine esikoha saatus. Kui trumbid on samal ajal Hiiul mängiva Nõmme Kalju käes, siis Kadriorus kohtuvatel FCI Levadial – FC Floral on samuti oma võimalused olemas.

FCI Levadia ja FC Flora kohtumine algab laupäeval kell 13:00. Otseülekande teeb ETV+.

Viimases voorus Narva Transi võõrustav Kalju on tabeliliider 80 punktiga, sama saldoga on teisel real just Flora. Samas võib Flora lõpetada hooaja kolmanda kohaga, sest kaotust FCI Levadiale tähendaks nende jaoks pronksmedaleid ja FCI Levadiale vähemalt hõbemedaleid. Kui Kalju kaotab ja Levadia võidab, siis tõstab Kadriorus karika pea kohale just kodumeeskond. Kui võidab Flora, siis peab mullune meister lootma, et Kalju ei suuda kodus alistada Transi. FCI Levadia – FC Flora viigi korral peab taaskord uurima tulemust Hiiu staadionilt, aga üks on selge –  FCI Levadia kaotuse või viigi korral jääb FCI Levadia kolmandaks.

Kaks meeskonda on tänavu kohtunud lausa kuuel korral, pooled neist Premium liigas. Liigas on seis viigis, sest mõlemad on omavahelistest mängudest noppinud neli punkti (üks võit, üks viik, üks kaotus). Hooaja alguses peetud Superkarikas lõppes penaltiseeriaga, kui Levadia tuli välja kaotusseisust ja hoidis penaltiseerias külmemat närvi. Samuti on Levadia võitnud mõlemad Tipner karikamängud ehk kevadise karikafinaali 1:0 ja septembrikuise 1/8-finaali 2:1.

Kaartide tõttu peab Levadia hakkama saama Nikita Andreevi teeneteta.

FCI Levadia juhendaja Aleksandar Rogic: “Valmistume hooaja viimaseks Tallinna derbiks ja ühtlasi Premium Liiga otsustavaks kohtumiseks. Ootame nii meie kui ka FC Flora fänne, poolehoidjaid, toetajaid ja noormängijad koos oma peredega staadionile ning loodame väga, et staadionil valitseb suurepärane atmosfäär! Omalt poolt anname maksimumi, et pakkuda publikule nauditavat mängu ning saavutada hea tulemus!”

Meeskonna kapten ja vasakkaitsja Dmitri Kruglov: “Oleme suureks mänguks valmis. Anname endast kõik, et FC Flora alistada ning ühtlasi saavutada soovitud eesmärk. Ootame kõiki meie fänne kaasa elama ja otsustavat mängu nautima. Teie toetus on meie jaoks väga oluline!”

Mängu kohtunik on Juri Frischer, keda abistavad Aron Härsing ja Sten Klaasen. Otsajoonte taga aitavad tähtsaid otsuseid vastu võtta Grigori Ošomkov ja Karl Koppel. Neljas kohtunik on Veiko Mõtsnik.

Täispilet maksab 7 eurot, üliõpilastele ja lastele 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Soeta piletid eelmüügist. Klubikaardi näitamisel pääseb FC Levadia Jalgpallikooli noormängija koos perega mängu vaatama tasuta!

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner