Pühapäeval kohtuvad Premium Liigas FCI Levadia ja Paide Linnameeskond

Pühapäeval kell 15:00 kohtuvad Sportland Arenal Premium Liiga XXX vooru suures mängus FCI Levadia ja Paide Linnameeskond. Tabeli esimese ja kolmanda meeskonna vastasseisu näitab otsepildis ETV2.

FCI Levadia hoiab Premium Liigas endiselt liidrikohta neljapunktilise eduga FC Flora ees, Paide Linnameeskond liigub pronksmedali kursil.

Tänavuse hooaja kolm senipeetud omavahelist kohtumist olid äärmiselt pingelised: esmalt pidi FCI Levadia Sportland Arenal tunnistama Paide Linnameeskonna 4:0 paremust, seejärel võeti Järvamaal 2:1 ja 3:0 võidud.

“Ettevalmistused on samasugused nagu enne iga mängu. Pole vahet, kas tuleb derbimäng Paidega või siis mäng Viljandi Tulevikuga, meie ettevalmistusprotsess sellest ei muutu. Kõik mehed on valmis mängima, vaid Hannes Anieril on väikeseid muresid, aga usun, et isegi tema saab terveks,” sõnas FCI Levadia peatreener Marko Savić kohtumisele eelnenud pressikonverentsil.

“Oleme sel aastal korduvalt näidanud, et kui kaotame punkte, ei teki sellest probleeme. Tõuseme püsti ja läheme edasi. Loodan, et ka seekord suudame sama teha. Meeskond on valmis!” lisas FCI Levadia ründaja Zakaria Beglarišvili. “Koondisepaus ei olnud meie jaoks probleem, mängisime ju ka eelmisel nädalavahetusel karikamängu. Minu arust oli väga hea, et saime mängida. Tunnen, et kõik mehed on väga heas seisus.”

Lähtuvalt riigis kehtivatest piirangutest peavad kõik pealtvaatajad olema kas koroonaviiruse viimase kuue kuu jooksul läbi põdenud või koroonaviiruse vastu täielikult vaktsineeritud. Negatiivse testi või kiirtesti tulemusega pealtvaatajad enam staadionile ei pääse. Sama nõue kehtib ka kutsetega külalistele. Nakkusohtuse tõestamise nõue kehtib 12-aastastele ja vanematele jalgpallihuvilistele.

FOTO: Liisi Troska

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner