FCI Levadia võitis kodumurul Narva Transi 3:0!

FCI Levadia alistas Premium liiga 19. vooru kohtumises koduväljakul Narva Transi kindlalt 3:0!

FCI Levadia on võitnud nüüd kolmest mängust Premium liigas Narva Transi vastu kolm, esimene 2:0, teine 1:0 ning nüüd 3:0!

FCI Levadia alustas mängu kohe tempokalt ning asus esimest väravat jahtima. Seda ei pidanud kaua ootama, sest Ernest Agyiri andis suurepärase nurgalöögi, mille lõi väravaks peaga Heitor Dos Santos 20. minutil, seis 1:0! Vaheajale mindi 1:0 FCI Levadia eduseisus. Teisel poolajal tegi FCI Levadia mitu vahetust ning vahetusest sekkunud Mollo oli täpne 54. minutil, suunates palli värava eest narvakate seljataha, seis 2:0! Kuigi Narva lõi ühe värava tagasi, kuid VAR tühistas selle, sest enne tehti keskväljal viga Henri Välja vastu. FCI Levadia teenis mängu 84. minutil penalti, mille realiseeris Mollo 85. minutil, seis 3:0! Mängus rohkem väravaid ei löödud ning FCI Levadia kirjutas kindlalt 3. punkti tabelisse.

Kohtumise tipphetked

FCI Levadia jätkab FC Flora jälitamist, olles liigatabelis hetkel teisel kohal. FC Florast jääb FCI Levadia maha hetkel kahe punktiga.

FCI Levadia järgmine kodumäng ootab ees aga tuleval pühapäeval, kui A.Le Coq Arenal võõrustame Nõmme Kalju võistkond. Kohtumine Eesti rahvusstaadionil algab 19:00. Väravad 1 ja 2 avatakse 18:00! Tule kindlasti staadionile, sest see Tallinna suurklubide kohtumine tõotab tulla väga põnev ning lisaks on tegemist viimase mänguga enne FCI Levadia euroteekonna algust!