FCI Levadia alistas Sportland Arenal FC Kuressaare 4:0

Premium Liiga III Voorus alistas FCI Levadia Sportland Arenal FC Kuressaare tulemusega 4:0.

FCI Levadia asus kohtumist juhtima juba viiendal minutil kui võrku sahistas Roman Debelko. Lvivi Karpatõst laenul oleva ukrainlane oli täpne ka kuus minutit hiljem, viies Tallinna klubi 2:0 ette. 27. minutil sai Levadia juba kolmeväravalise eduseisu, jala sai valgeks Mark Oliver Roosnupp. 60. minutil vormistati mängu lõppseis Sander Viira omaväravast.

Liigatabelis on FCI Levadial kirjas nüüd neli punkti, millega paiknetakse viiendal kohal. Kahe mänguga endale üheksa väravat lüüa lasknud Kuressaare paikneb viimasel ehk 10. tabelireal.

FCI Levadia kapten Dmitri Kruglov: “Paide mängu järel tegime ühe koosoleku ning sellega kõik lõppeski. Loodetavasti saime hooaja lõpuni probleemid klaaritud. Realiseerimist tuleb parandada. Teisel poolajal lõime päris palju momente ning sellega tuleb ikka tööd teha.”

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogić: “Kõige tähtsam on, et võitsime ja mängijad võtsid end pärast Paide mängu väga hästi kokku. Terve nädal tegime korralikult trenni. Oli hea, et suutsime kohe varakult värava lüüa ja nii ei tekkinud meil probleeme. Lisaks võidule on positiivne ka, et proovisime trennis harjutatud asju.”

Kolmapäeval, 14. märtsil kell 19:00 kohtub FCI Levadia Tartus JK Tammekaga.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner