FC Levadia sõlmis Rasmus Peetsoniga uue lepingu

Spordiklubi FC Levadia sõlmis esindusmeeskonna FCI Levadia 22-aastase poolkaitsja Rasmus Peetsoniga uue töölepingu.

Uus leping sõlmiti üheks hooajaks koos võimalusega seda veel kahe hooaja võrra pikendada.

“Mul on lepingu üle väga hea meel. Olen FC Levadiast päris kaua eemal olnud, nüüd on hea tagasi olla, tunnen end väga hästi. Tuleb hoolega trenni teha ja mängijana edasi areneda, klubi on selleks kõik võimalused loonud. Ootan huviga uut hooaega,” sõnas Peetson.

Pärnust pärit Peetson liitus FC Levadiaga 2014. aasta suvel ning mängis klubi eest 2016. aasta suveni. Siis läks ta Kaitseväkke ajateenistusse ning mängis lõppenud hooajal laenulepingu alusel Pärnu JK Vapruse koosseisus Premium Liigas, kus tema arvele jäid 27 mängu ja 1 värav.

“Rasmus on noor mängija, kes väärib võimalust meie esindusmeeskonnas. Oma  tahtmise, suhtumise, ambitsiooni ja käitumisega nii väljakul kui selle kõrval teenis ta meie klubilt uue lepingu,” ütles peatreener Aleksandar Rogić,

“Meil on Rasmusega suured plaanid. Ta kuulub meie meeskonna 5-6 suure potentsiaaliga noormängija sekka, kelle jaoks oleme käivitamas ulatuslikku individuaalse arendamise programmi, kuhu investeerime oma tööd, aega ja teadmisi, et aidata neil mängijatel oma jalgpalliteel edasi liikuda. FC Levadia on suur klubi, mis peab mõtlema tulevikule ning nende noorte mängijate arendamisele, kes tulevad meie oma süsteemist. Peetson on üks nende hulgast. Ma olen väga rõõmus kui näen teda iga päev trennides ning teen koos temaga tööd. Rasmus on tore poiss väga suure potentsiaaliga. Ma loodan väga, et läbi kõva töö suudab ta oma potentsiaali realiseerida ning tuua mängu tõelist kvaliteeti.”

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner