FC Levadia naiskond mängib kolmapäeval Superkarikale

Kolmapäeval, 22. märtsil toimub naiste jalgpalli hooaja avamäng kui Superkarika nimel hakkavad heitlema valitsev meister Pärnu JK ja karikavõitja Tallinna FC Levadia.

Avavile kõlab kell 19:00 Sportland Arenal.

Pärnu on Superkarika endale napsanud kuuel korral, kahel korral on võitjaks tulnud FC Flora. FC Levadia jaoks oleks Superkarikavõit esmakordne. Viimati kohtusid naiskonnad sama võistluse raames 2013. aastal, kui Pärnu võttis 5:0 võidu.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov lükkab favoriidikoorma vastastele, kuid loodab oma võistkonnalt maksimaalset pingutust: “Ootame uue jalgpallihooaja algust ning Superkarika finaali elevusega. Kahe hooaja vahel muutus meie naiskonna koosseis oluliselt ning seetõttu on raske prognoosida, millisteks meie tulemused tänavu kujunevad. Superkarika finaalis on viimaste aastate meisternaiskond Pärnu JK favoriidiks, kuid me tahame osutada neile väärikat vastupanu ja anda endast parima.”

FC Levadia ründaja Vlada Kubassova: “Oleme väga rõõmsad, et saame mängida Superkarika finaalis, hooaja esimeses ametlikus kohtumises. Meil avaneb hea võimalus panna oma oskused proovile tugeva vastase vastu ning teha enne meistrivõistluste algust viimaseid korrektiive. Pärnu JK on tugev vastane, üritame nende vastu mängida kaitses kindlalt, luua ohtlikke momente ning need maksimaalselt realiseerida.”

Pääsmed hinnaga 3 eurot on saadaval enne mängu algust kohapeal. Tasuta sissepääs on LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel, samuti 2010. aastal ja hiljem sündinutele.

Väljakukohtunik: Robert Lauri
Abikohtunikud: Valeria Tšumakova, Jana Pipar
4. kohtunik: Karl Koppel

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner