FCI Levadia U21 võõrustab laupäeval Esiliigas FC Nõmme Unitedit

FCI Levadia U21 võõrustab laupäeval kell 19:00 Maarjamäe muruväljakul Esiliiga XXIV vooru vastasseisus FC Nõmme Unitedit.

FCI Levadia U21 käis viimati väljakul 12. septembril kui Tartus lepiti 1:1 viiki JK Tammeka duubelmeeskonnaga. Kahele järgmist mängu Pärnu Jalgpalliklubi ja Kohtla-Järve JK Järvega lükati koroonaviiruse leviku tõttu edasi. Seega paikneb FCI Levadia U21 hetkel 22 punktiga üheksandal tabelreal, kuid võrreldes koha võrra kõrgemal oleva Vändra JK Vaprusega on meeskonnal kolm mängu vähem peetud.

Siiski on FCI Levadia duubelmeeskonnal käimas nukker seeria kuna viimasest neljast mängust on kogutud vaid üks punkt.

Hooaega väga kindlalt alustanud on viimastes mängudes samuti ära kukkunud, viimasest viiest mängust võideti vaid üks ja kaotati neli. Nii on tabeli liider Maardu Linnameeskond liikunud hetkel 10 ning tabeli teine Pärnu JK Vaprus kuue punkti kaugusele.

Kaks senist omavahelist kohtumist lõppesid mõlemad FC Nõmme Unitedi paremusega – esmalt Maarjamäel 4:1 ning seejärel Männikul 1:0.

FCI Levadia U21 peatreener Robert Sadovski: “Kõik mängud on väga olulised. Vajame oma tabeliseisu parandamiseks kolme punkti. Sellel hooajal pole me Nõmme Unitedilt seni punkte võtnud ja see on meie meeskonnale oluliseks motvaatoriks,et võit koju jätta.”

FCI Levadia U21 kapten ja keskväljamees Sergei Paništšev: “Eelseisev mäng Nõmme Unitediga on meie jaoks väga tähtis. Meeskond on mänguks täielikult valmis ning võitleb kolme punkti nimel, et turniiritabelis oma kohta parandada.”

FCI Levadia U21 poolel kannab mängukeeldu Daniil Petrunin.

FOTO: Vändra JK Vaprus

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner