FCI Levadia alistas põnevas kohtumises Levante UD B meeskonna

FCI Levadia pidas täna (07.02.2024) oma Hispaania treeninglaagri 3. kohtumise, kus alistati Hispaania esiliigaklubi Levante UD duubelvõistkond skooriga 3-2.

Levadia esindusmeeskond sõitis 1. veebruaril treeninglaagrisse ning on seni pidanud kolm kohtumist. Esimene mäng toimus 3. veebruaril Ukraina kõrgliigaklubi Metalisti vastu, kus vastu tuli võtta napp 1-0 kaotus. Järgmine kohtumine oli kohe uuel päeval (04.02), kui mängiti Ukraina kõrgliiga praeguse liidri Kryvbasiga 2-2 viiki. Täna toimus laagri 3. kohtumine, kui kohtuti Levante UD duubelvõistkonnaga.

Levante võistkonnale oli antud vabad käed, kas kasutavad esindusmeeskonna mängijaid ka või mitte. FCI Levadia vastu mängis neli esindusvõistkonna mängijat, kellel on kogemus ka Hispaania kõrgliigas ehk LaLigas. Levante esindus mängib hetkel aga LaLiga 2’s, mis on meie mõistes Esiliiga.

Mäng oli algusest lõpuni kiire ja kõrge tempoga, kus mõlemad võistkonnad üritasid mängida maast ning avaldada vastasele kõrget survet, pannes nad eksima või pikemat palli ette poole lööma. Levadial õnnestus enamusajast maast madalate söötudega surve alt välja tulla.

Levadia läks kohtumist 16. mänguminutil Zakarliuka väravast juhtima, kuid vaheajale mindi 1-1 seisul, kuna ka vastased suutsid Oliver Ani väravaluku lahti muukida. Teisel poolajal jäi Levadia kiiresti kaotusseisu, kuid juba 59. mänguminutil Robert Kirss viigistas kohtumise. Mõlemal meeskonnal oli veel võimalusi, löödi vastu poste ja küll tegid puurilukud häid tõrjeid, kuid viimane värav löödi 86. mänguminutil. Sellega sai hakkama Levadias testimisel olev Musaba, kelle värav tõi Levadiale 3-2 magusa võidu Levante duubelvõistkonna vastu.

Lisaks võidule on hea uudis ka see, et Bourama Fomba on tagasi ja mängukõlblik. Tõsi, praegu veel tohib mängida veel poole tunni kaupa, kuid abiks seegi. Järgmised mängud toimuvad Hispaania kõrgliigaklubide Villarreali (12.02) ja Valencia (20.02) duublite vastu. Lisaks mängitakse nende kahe mängu vahel ka Gruusia kõrgliigaklubi Kutaisi Torpedo (17.02) vastu. Kõik kohtumised on nähtavad DelfiTV vahendusel. Suur tänu selle panuse eest läheb Piletitaskule, kes aitas korraldada nii, et need mängud jõuaksid DelfiTV-sse.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner