FC Levadia naiskond kohtub Tartu SK 10 Premiumiga

Naiste Meistriliiga XVII voor toob endaga kaasa mitmeid huvitavaid kohtumisi kui laupäeval, 23. septembril lähevad vastamisi tabelinaabrid. Tabeli ülemises pooles ootavad ees vastasseisud FC Flora – Pärnu JK ja FC Levadia – Tartu SK 10 Premium.

Päeva esimene kohtumine toimub Maarjamäel, kus kolmandal kohal paiknev FC Levadia võõrustab tabeli neljandat naiskonda, Tartu SK 10 Premiumit.

Hetkeseisuga on Levadia eduseis SK 10 ees seitsmepunktiline ning pärast kohtumist võib selgeks saada, kumb sel hooajal pronksmedalid enda kaela saab.

Omavahelised mängud sel hooajal on hetkeseisuga viigis – mõlemal on kirjas võit. Esimeses mängus suutis SK 10 võtta võõral väljakul 4:1 võidu, kuid Levadia ei jäänud võlgu ja alistas omakorda võõrsil vastased 6:1.

FC Levadia peatreener Maksim Rõtškov: “Enne koondisepausi tegime FC Floraga Maarjamäel võitlusliku viigi. Tõestasime nii vastastele kui iseendale, et kui mängime ühtse naiskonnana ning võitleme iga palli nimel, siis on kõik võimalik! Ootan laupäeval naiskonnalt samasugust häälestust ja ennastsalgavat heitlust nagu FC Flora vastu, seeläbi suudame kindlasti ka kolm punkti koju jätta. Samuti avaneb meil võimalus võiduga pronksmedal kindlustada.”

FC Levadia mängija Birjo Rasmussen: “Tartu SK 10 Premium on teinud hea hooaja ning pakkunud medalivõitluses konkurentsi. Oleme kasvatanud nende ees väikese edu, kuid see ei tähenda, et saame eesolevat mängu kergemalt võtta. Omavahelistest mängudest on meil kirjas võit ja kaotus, laupäeval tuleb kindlasti keeruline ning pingeline lahing. Kui võitleme samamoodi nagu eelmises voorus Floraga, olen kindel, et 3 puntki jäävad Maarjamäele.”

Mängu vilistab Tanel Piirimäe, abikohtunikud on Katrin Õun ja Lilli Tamm.

Tabeliliidrite heitluses kohtuvad kell 16:00 Lillekülas FC Flora ja Pärnu JK. Pärnu hoiab kinni esikohast 48 punktiga ning Flora asub teisel kohal, jäädes neist maha kaheksa punktiga. Võidu korral kindlustaks Pärnu endale ka järjekordse meistritiitli.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner