FCI Levadia lõi käed tuntud rahvusvahelise ettevõtte ElPozo’ga

FCI Levadia teatab uhkusega, et on alustanud koostööd tuntud Hispaania ettevõtte ElPozoga, kes on pühendunud kvaliteedile ja innovatiivsusele mitmetes tööstusharudes.

Kõige rohkem on ElPozo tuntud oma lihatööstuse, jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse poolest – nüüd toetab ettevõte ka FCI Levadia tegemisi, rõhutades oma pühendumust sportlikku tipptaseme poole püüdlemist ka väljaspool oma kodumaad.

“See sponsorlus esindab meie jaoks rahvusvahelisel tasandil pöördelist hetke. See ei ole lihtsalt meie kaubamärgi tugevdamine Eestis, see on spordi, visaduse ja tervisliku eluviisi ristumise toetamine – väärtused, mis on nii ElPozo Alimentaciónile kui ka FCI Levadiale kesksed,” sõnas ElPozo rahvusvahelise turundusjuht Ramón Mario Jiménez López-Navarro.

Lisaks FCI Levadia toetamisele, toetab ElPozo ka kuulsat saalijalgpalli meeskonna Hispaania kõrgliigas, millega ettevõte näitab pühendumust aitamaks spordil kasvada. Lisaks on ettevõte tunnustatud ka tõusva tennisetähe Carlos Alcarazi toetamise eest ning õlg on alla pandud ka maineka jalgrattavõistluse La Vuelta tegemistele.

See koostöö tähistab ElPozo ja FCI Levadia ühist visiooni inspireerida ja arendada kogukondi spordi jõu kaudu. ElPozo logo hakkab kaunistama FCI Levadia võistlussärkide vasakut varrukat – partnerlus tõotab põnevaid kasvu-, arengu-, ja kogukonna kaasamise võimalusi.

ElPozo logo hakkab kaunistama Levadia võistlussärkide vasakut varrukat.

“Meie koostöö FCI Levadiaga kujutab endast ühist pühendumust tipptasemele ja elujõule, kus spordimehelikkus ja toitainerikas eluviis kokku saavad. Koos oleme valmis innustama tervislikumaid eluviise ja tõstma Eesti spordimaastikku uuele tasemele. See partnerlus on rohkem kui lihtsalt sponsorlus, see on jagatud visioon – kirgliku, pühendunud ja vastupidavuse eestvedamine. See ühendab kultuure ja kogukondi ühiste väärtuste ja püüdluste lipu all,” ütles Navarro.

Kes või mis on ElPozo?

ElPozo kirjeldab ennast ise kui Hispaania perede lemmikuimat brändi. Neli perekonda viiest tarbib ElPozo tooteid. Ettevõttel on rohkem kui 60 aastat ajalugu ning selle ajaga on jõutud 80 erinevasse riiki.

ElPozo peab ennast tervisliku toidu, värske liha kui ka töödeldud ja soolatud toodete teerajajaks. Ettevõte näeb igapäevaselt vaeva, et täiustada oma tooteid ning selleks suunavad nad suure osa oma ressurssidest tasakaalustatud ja toitainerikka toidu uurimis- ja arendustegevusele, et nende tooted oleks ühtlasi ka nauditavad ja annaksid hea ning mugava enesetunde.

2018. aastal pälvis ettevõte Euroopa Spordi ja Tervise ettevõtte auhinna (European Sport and Healthy Company Award) olles sellega esimene Hispaania ettevõte, kes sellise auhinna on pälvinud.

FCI Levadia turundusjuht Alen Stepanjan: “Oleme äärmiselt tänulikud ElPozole, kes näevad meie klubi potentsiaali mitte ainult spordivaldkonnas, vaid ka tõhusa turunduspartnerina, tuues unustamatu Hispaania köögi maitsed Eesti peredele lähemale. Meie klubi on näidanud märkimisväärset arengut nii jalgpalliväljakul kui ka turundusalaselt, mis ElPozoga suheldes aitas meil kaardistada partneri turunduslikud eesmärgid ning üheskoos luua strateegia, mis tõstab bränditeadlikkust ning tutvustab Eesti poodides müügil olevaid tooteid. Koostöö ElPozoga on meile, kui klubile, suur kompliment, mis motiveerib meid arenguga samas hoos jätkama.”

“ElPozo Alimentaciónis oleme uhked elujõulisuse tagamise spordi kaudu. Koos FCI Levadiaga astume kollektiivse sammu teekonnale, mida juhib pühendumine liikuda tipptaseme poole. Koos kujundame tulevikku, kus sport ja heaolu põimuvad, andes inimestele võimaluse õitseda,” lisas lõpetuseks Ramón Mario Jiménez López-Navarro, rahvusvahelise kaubanduse turundusjuht ElPozo Alimentaciónis.

FCI Levadia soovib tänada ka turustajaettevõtet Jungent Estonia OÜ-d, kes ulatab abikäe ElPozo toodete kohaletoimetamisele.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner