FC Levadia vs Nõmme Kalju FC eelvaade

FC LEVADIA – NÕMME KALJU FC

A. Le Coq Premium Liiga XXVI voor

Teisipäeval, 23. augustil kell 18:00

Kadrioru staadion

Premium Liiga XXVI voorus lähevad Kadriorus kokku kaks tiitli- ja medalinõudlejat – hetkel teisel kohal olev FC Levadia ja tabeli neljas Nõmme Kalju.

Sellel hooajal on meeskonnad omavahel kohtunud kaks korda. Aprillis mängiti Sportland Arenal 1:1 viiki, mais võttis FC Levadia Hiiul tänu Anton Miranchuki väravale 1:0 võidu.

FC Levadia peatreener Igor Prins tõdes kohtumise eel, et oodata võib võrdsete meeskondade tulist heitlust. “Teisipäeval tuleb meil Kaljuga väga pingeline ja võitluslik mäng. Mõlemad meeskonnad tahavad sellel hooajal tiitlit võita ning omavahelistel mängudel on seetõttu väga suur kaal. Peame kaitses kindlalt tegutsema ning rünnakul omad võimalused ära kasutama. Eesmärgiks on koduväljakul võita. Ootame tribüünidele palju publikut ning loodame, et suur osa pealtvaatajatest teeb kohtumise eel vereloovutuse kaudu heateo,” ütles Prins.

Laupäeval Rakvere JK Tarvase võrku kaks palli kihutanud keskpoolkaitsja Marek Kaljumäe rõhutas kindla kaitsetöö olulisust. “Valmistume väga raskeks mänguks. Nõmme Kalju on tugev meeskond, kaitses tegutsevad nad väga hästi. Peame standardolukordades väga hoolikad olema. Peamine on kaitses taga null hoida, kindlasti tekivad meil rünnakul oma võimalused väravate löömiseks,” ütles Kaljumäe.

Mängu peakohtunik on Grigori Ošomkov, abikohtunikud Silver Kõiv ja Hannes Reinvald, neljas kohtunik Jaan Roos ning lisakohtunikud Juri Frischer ja Kristo Külljastinen.

Eesti kõrgliigas on klubid nüüd kohtunud 34 korda, neist 16 võitis FC Levadia, 7 Nõmme Kalju ning 11 vastasseisu lõppesid viigiga. Väravate vahe on neis mängudes 51:30 FC Levadia kasuks.

Kohtumise eel korraldavad Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus ja FC Levadia doonoripäeva ”Südamest südamesse – jalgpall toetab doonorlust!”

Kolmandat aastat järjest toimuval jalgpalliteemalisel doonoripäeval loovutavad verd FC Levadia president Viktor Levada, klubi tegevjuht Sergei Hohlov-Simson, duubelmeeskonna peatreener ja noortetöö juht Vladimir Vassiljev, jalgpallikooli tegevjuht Indrek Petersoo, mitmed endised Eesti koondise mängijad, FC Levadia noortetreenerid, harrastusjalgpallurid, klubi töötajad, koostööpartnerid, noormängijate vanemad ning teised Eesti jalgpallipere liikmed.

PERH-i Verekeskuse arendusjuht Ülo Lomp: “23.08 toimub Kadrioru staadionil doonoripäev. See on saanud nüüd juba kenaks traditsiooniks, kus me koos verekeskuse hea sõbra, jalgpalliklubi Levadiaga, korraldame enne Premium Liiga mängu doonoripäeva, mis kannab pealkirja „Südamest südamesse – jalgpall toetab doonorlust“. Jalgpall on spordiala, mis on lihtsate vahenditega kättesaadav väga paljudele noortele ning annab harrastajatele nii füüsilise kui emotsionaalse rahulolu. Doonorlus on aga ülim võimalus teha head ning annab doonorile positiivse teadmise sooritatud heateo suurusest – päästa kellegi elu.”

FC Levadia tegevjuht Sergei Hohlov-Simson: “FC Levadial on hea meel doonorluse edendamisele kaasa aidata, seda nii doonoripäeva korraldamise kui vereloovutuse tähtsuse laiema teadvustamise kaudu. Eelmistel aastatel loovutasid verd mitmed meie kogukonna ja Eesti jalgpallipere liikmed, ootame kõiki neid ja arvukalt uusi doonoreid teisipäeval Kadriorgu! Kõikidel on võimalus teha omalt poolt heategu abivajajale ning seejärel nautida põnevat Premium Liiga jalgpallietendust.”

Vereloovutus toimub kell 14:00-17:00 Kadrioru staadioni peatribüüni esimese korruse ruumides, doonorite sissepääs Vesivärava tänavalt.

Vereloovutus kestab umbes 45 minutit, viimased doonorid saavad alustada vereloovutust kell 17:00.

Kõikidele vereloovutajad kingitused ning tasuta mängupääse. Doonoripäeva toetavad AS Haljas, Saku Läte ja Zinzino.

FC Levadia ootab kõiki jalgpallihuvilisi doonoripäevale verd loovutama!

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner