Retrohõngulise Tallinna derbi punktid läksid jagamisele

3. septembril toimus üle pika aja Kadriorus tõeline Tallinna derbi, mis oli Premium liiga 98. sellenimeline derbi. Kohtumine lõppes seisul 2-2 ning mõlemad meeskonnad said tabelisse kirja ühe punkti.

FC Flora läks 1186 pealtvaataja ees Konstantin Vassiljevi penaltist 36. minutil juhtima, kuid poolajale läksime 1:1 viigiseisul tänu Felicio 42. mänguminuti väravale. Yakovlev tegi väravale suure eeltöö, kui murdis vasakust äärest läbi, tsenderdas palli kasti, mille suunas Roosnupp edasi Feliciole, kes külma närviga palli väravasse lõi.

Teine poolaeg algas Levadia jaoks väga hästi, kui saadi surve ülesse ning juba 59. minutil lõi Mollo tabloole seisuks 1-2. Levadia suutis mängu juhtida 24 minutit, kuniks Sergei Zenjov 83. minutil palli peaga võrku suunas. Sellel seisul mäng ka lõppes. Vaata mängu tipphetki meie YouTube kanalilt.

FCI Levadia jätkab Premium liigas teisel kohal, olles FC Florast vaid kahe punkti kaugusel. Mängida on jäänud veel 10 kohtumist ning ka üks omavaheline kohtumine.

Nüüd ootab meid ees koondisepaus – tagasi oleme juba 16. septembril, kui kell 19:30 võõrustame A. Le Coq Arenal Paide Linnameeskonda. Vajame Sinu toetust, kraba sõpradega ja perega pilet juba täna piletitaskust ning näeme staadionil.

Felipe Felicio lõi mängu 42. minutil Levadia esimese värava. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Protokoll:

3. septembril kell 17.00 Kadrioru staadionil

Tallinna FC Flora – Tallinna FCI Levadia 2:2 (1:1)
37. pen. Konstantin Vassiljev, 83. Sergei Zenjov – 42. Felipe Felicio, 59. Mollo Bessala

Väravasöödud: 37. Henrik Ojamaa, 83. Konstantin Vassiljev – 42. Mark Oliver Roosnupp, 59. x
Hoiatused: 45+2. Martin Miller, 64. Henrik Ojamaa, 86. Nikita Mihhailov – 28. Curro Torres (pingilt), 34. Tim Mavretic, 37. Mollo Bessala, 68. Xavier Andres Ibarra (pingilt), 86. Nikita Vassiljev, 86. Ilja Markovskõi
Eemaldamine: 28. Curro Torres (pingilt)
Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm, muruväljak väga heas seisukorras