Sergei Pareiko: suurte mängude eel valitseb meeskonnas mõnus õhkkond!

FCI Levadia spordidirektori Sergei Pareiko hinnangul valitseb meeskonnas eelseisvate Premium Liiga suurte mängude eel mõnus atmosfäär, mis avaldus ka koroonakriisi järgses mängupildis ja tulemustes. Eeloleval pühapäeval kohtub FCI Levadia koduväljakul Paide Linnameeskonnaga ning kolmapäeval võõrsil Nõmme Kaljuga.

“Tahan meie treenereid ja jalgpallureid tõeliselt tunnustada! Koroonapausi ajal käitusid kõik mängijad väga professionaalselt, täites väga täpselt ja hoolikalt treenerite poolt antud juhiseid. See ilmnes nii Zoomi kaudu toimunud ühistreeningutel kui individuaalset harjutuste kava järgides. Mängijad mõistsid, et pealesunnitud paus pole puhkus, vaid oluline aeg hooaja jätkumiseks valmistuda, “ sõnas Pareiko.

“Kriisi tõttu tekkis klubis keeruline ja ebakindel olukord, mitmed meie edasise tegevusega seotud üksikasjad sattusid küsimärgi alla. Seetõttu olime sunnitud ka mängijatega ajutiselt kokkulepitud töötingimusi muutma. Klubi juhtkond teavitas kogu meeskonda tekkinud olukorrast, mängijad suhtusid asjasse mõistvalt, lahkhelisid ei tekkinud. Kahjuks pöörasid kaks mängijat tekkinud olukorra hiljem enda kasuks – neil olid selleks omad põhjused, kuid kokkuvõtvalt võib öelda, et kriisiolukord mõjutas nende vaimu. Lepingute lõpetamine oli klubi jaoks väga raske otsus, kuid paraku polnud meil teisi valikuid,” selgitas FCI Levadia spordidirektor.

“Hetkel valitseb meie meeskonnas väga hea sisekliima. Loodame väga, et see jääb püsima ning aitab meid ka rasketes olukordades, mis pika hooaja jooksul paratamatult tekivad. Mängus Viljandi JK Tuleviku vastu tegutses kogu meeskond väga enesekindlalt, tulles kaotusseisust edukalt välja. Meie meeskonna ees seisavad kõrged eesmärgid ning iga mängija teab seda,” ütles Pareiko.

Eeloleval pühapäeval, 31. mail kell 15:00 võõrustab FCI Levadia esimeses koroonapausi järgses kodumängus A. Le Coq Arenal Paide Linnameeskonda. Kolmapäeval, 3. juunil kell 19:00 ootab hiiu staadionil Nõmme Kalju FC.

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner