VIIMANE KODUMÄNG SPORTLANDIL: FCI Levadia võõrustab 20. aprillil Pärnu Vaprust

Eelmisel hooajal head mängu ja minekut näidanud, kuid sellel hooajal kõike risti vastupidi näidanud Pärnu Vaprus sõidab külla FCI Levadiale. Mängu avavile kõlab Sportland Arenal 20. aprillil kell 17:00.

Eelmisel hooajal oli Pärnu Vaprus meeskond, kes hammustas kõiki ja oli hooaja lõpuni eurokohtade konkurentsis, kuid lõpetasid hooaja 6. kohal. Sellel hooajal võidakse näidata head mängu, kuid tulemused on jäänud tagasihoidlikuks – hetkel asutakse Premium liigas viimasel kohal, olles kogutud kuue mängu jooksul kolm punkti.

Levadia teisest küljest on näidanud pidurdamatut hoogu alistades kõik seitse vastast, kes on vastu astunud. Tõsi, viimasel kahel mängul, eriti viimasel, on vastased näidanud juba rohkem hambaid. Nõmme United kaotas vaid 0:2 ning Tallinna Kalevi üle tuli viimases mängus võit alles viimasel minutil, kui brasiillane Felipe Felicio lõi 2:1 võiduvärava. Kuid ka raskel ajal võidu võtmine näitab meeskonna sisu – sisu, mida Pärnu Vaprus ohjeldama hakkama võõral väljakul.

Kuidas on läinud meeskondandel viimasel ajal omavahel?

Omavahel on kohtutud 11 korda ning Rohesärgid on võitjatena väljunud kaheksal korral, kolm kohtumist on mängitud viiki. Viimane viik tuli eelmisel hooajal, kui 1. novembril mängiti 0:0 viiki. Sellel kohtumisel oli suur roll ka tiitli otsustamisel.

Kokku on löödud 38 väravat, millest 35(!) on Levadia kasuks ja vaid kolm Pärnu kasuks. Pärnu Vaprus lõi viimati Levadiale värava 29.10.2022, kui Levadia võttis 3:2 võidu – Pärnu juhtis mängu 56. minutiks 2:0.

See, kuidas läheb 20. aprillil, seda me veel ei tea. Soeta sooduspilet Piletitasku kodulehelt, tule staadionile, toetama omasid ja saamegi üheskoos teada, milline jalgpalli stsenaarium kirjutatakse Sportland Arenal. Avavile kell 17:00 – kohtume staadionil.