FCI Levadia võõrustab Kadriorus JK Tammekat

FCI Levadia võõrustab pühapäeval kell 19:00 Kadrioru staadionil Premium Liiga XXI voorus Tartu JK Tammekat ning loodab mängust teenida maksimumpunktid, et mitte lasta konkurente tabelis endast kaugemale.

Kolmandal kohal asuv FCI Levadia on 20 vooruga kirja saanud 44 punkti. Koht eespool on ühe mängu vähem pidanud Flora ja tabeli tipus on 20 mängu ja 50 punktiga Nõmme Kalju. JK Tammeka on kirja saanud 26 punkti ja see annab hetkel viienda koha.

Tartu meeskond tuleb kohtumisele vastu hea võiduga eelmisest voorust, kui koduväljakul alistati 2:1 JK Narva Trans. Levadia pidi eelmises mängus tunnistama Nõmme Kalju nappi 1:0 paremust.

Kaartide tõttu jääb FCI Levadia poolelt eemale ründaja Jevgeni Harin ja JK Tammeka poolelt kapten Tauno Tekko.

FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic: “Valmistume väga tõsiseks vastasseisuks. Iga punkt on ülimalt oluline ning oleme jõudnud sellesse hooajafaasi, kus peame kõikidest mängudest maksimumpunktid võtma. Tammeka on hea meeskond, kelle mäng on väga oskuslikult üles ehitatud – nad on kaitses kindlad ning kontrarünnakutel ohtlikud. Nende alistamiseks peame täielikult keskenduma ja oma mängu mängima.”

FCI Levadia poolkaitsja Aime Marcelin Gando Biala: „Peame mänguks Tammekaga väga hästi valmistuma ning keskendunult mängima. Vastane mängib väga hästi kaitses ning neil on ohtlikud vasturünnakud. Oluline on mängida oma mängu, lüüa väravaid ning kolm punkti välja teenida.”

Mängu peakohtunikuks on Kristo Tohver, teda abistavad Neeme Neemlaid ja Rando Kesküla. Neljas kohtunik on Kristo Külljastinen.

Piletiinfo: Täispilet 7 eurot, üliõpilased ja lapsed 3 eurot. Kuni 6-aastastele lastele sissepääs tasuta. Soeta piletid eelmüügist: https://ticketbest.ee. Klubikaardi näitamisel pääseb FC Levadia Jalgpallikooli noormängija koos perega mängu vaatama tasuta!

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner