FCI Levadiaga sõlmis laenulepingu 20-aastase Brasiilia ründajaga

FCI Levadiaga on aastase laenulepingu alusel liitunud Brasiilia ründaja Felipe Felicio.

20-aastane Felicio mängijaõigused kuuluvad Atlético Mineirole, kelle ridades jõudis meie värske täiendus 5 mängu kirja saada ka Brasiilia kõrgliigas.

Atlético Mineiros on Felicio mänguaja eest võidelnud ka selliste ründajatega nagu Hulk (esindanud varasemalt näiteks Portot ja Peterburi Zeniti) ning Diego Costa (pallib hetkel Wolverhamptonis, varasemalt esindanud ka Atletico Madridi ja Londoni Chelseat).

Muuseas, 184 sentimeetrit pikka ründajat esindab agentuur TFM Agency, kelle alla kuuluvad ka vastavalt Real Madridis ja Arsenalis pallivad Brasiilia mängumehed Vinicius Junior ja Gabriel Martinelli.

FCI Levadia president Viktor Levada: “Meil on alati väga hea meel tervitada Levadia ridadesse maailma ühe kõige tuntuma riigi mängijaid. Arvestades sel aastal valitud suunda, loodame väga, et koostöö Felipega ei anna meile mitte ainult enesekindlust võidujooksus meistritiitlile, vaid annab meeskonnale tõuke värvika ja suurejoonelise mängu poole. Alates esimesest päevast on Felipe näidanud enda professionaalset suhtumist, mis meid ainult rõõmustab! Jalgpalliklubi Levadia teeb kõik endast oleneva, et aidata Felipe potentsiaali täismahus realiseerida ning jõuda kõrgele.

Felipe Felicio: “Ma olen väga õnnelik, et liitun Levadiaga. Alates sellest kui jõudsin Eestisse on mind kogu klubi, nii mängijate kui treenerite staffi poolt vastu võtnud väga hästi. Olen väga meeldivalt üllatunud Tallinna linna ilust ning klubi poolt pakutavate treeningtingimustega. Ootan väga Levadia eest mängimist ja tahan aidata meeskonda väravate ja tiitlitega.”

Foto: FCI Levadia

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner