Tunne meie tiimi: Jevgeni Gurtšioglujants

Seekord esitasime 10 küsimust meie klubi tublile treenerile Jevgeni Gurtšioglujantsile, kes on nii esindusvõistkonna abitreener kui ka U17 Eliitliiga võistkonna abitreener. Mida Jevgeni täpselt vastas, näed siit alt:

Kuidas jõudsid FCI Levadiasse? Olen Levadias olnud noorusest saati, kuigi vahepeal töötasin ka Infonetis ja ühe hooaja Maardu Linnameeskonnas! Vladimir Vassiljev kutsus mind tagasi ja ma hea meelega võtsin vastu tema pakkumise Esiliiga abitreeneri kohale.

Elu esimene töökoht? Esimene ametlik töökoht oli müügivaldkonnas.

Lemmik mängija maailmas? Neid on mitu. Nooruses see oli kindlasti Brasiilia Ronaldo. Kindlasti parimate hulka kuuluvad Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo ja loomulikult Lionel Messi.

Naljakas moment/fakt, mida teised sinu kohta ei tea? Kui 10 aastasena tulin oma esimesse jalgpalli trenni oli ma väga paks. Mul kulus 2 aastat, et viia oma keha normaalsesse vormi.

Kõige meeldejäävam hetk FCI Levadias? Hetkel on see eelmise aasta sõit Euroopa liiga kvalifikatsiooni mängule Fääri saartele koos esindusmeeskonnaga.

Lapsepõlve unistuste töö? Alati tahtsin saada ettevõtjaks, mingil määral see soov on täitunud.

Hommiku või õhtu inimene? Olen rohkem õhtu inimene, aga viimasel ajal olen muutunud rohkem ööpäevaringseks inimeseks.

Milliseid spordialasid meeldib peale jalgpalli veel harrastada? Mulle väga meeldib jäähoki, võrkpall, tennis ja lauatennis.

Millised oleksid sinu soovitused noorele jalgpallurile, kes soovib saada professionaalseks? Kuulake treenereid ja kindlasti tehke kõike, mida teid palutakse! Kui midagi on arusaamatu ärge häbenege küsida! Ja muidugi trennides andke endast kõike!

Sinu elu moto? Tee kõike, et saada seda mida sa tahad. Vastasel juhul sa pead nautima ainult seda, mis sul on praegu!

FOTO: Katariina Peetson

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner