FCI Levadia võttis olulise võidu enne koondisepausi!

FCI Levadia võttis Premium liiga 17. vooru kohtumises olulise 2:1 võidu Tallinna Kalevi üle!

Rohesärgid alustasid kohtumist aktiivselt ning mitmel korral ohustati Kalevi väravat. Pall läks esimest korda sisse aga 21. minutil, kui Ernest Agyiri andis terva söödu värava alla, mille suunas väravasse Mihkel Ainsalu, seis 1:0! Tallinna Kalev lõi 32. minutil ühe värava tagasi kui täpne oli Sander Sinilaid, seis 1:1. Viigiseisul mindi poolajale.

Teisel poolajal oli võimalusi mõlemal poolel, FCI Levadia sai 71. minutil penalti, mida asus lööma Felipe Felicio. Kahjuks suutis Kalevi väravavaht Felicio löögi jalgadega tõrjuda ning rohesärgid veel eduseisu kätte ei saanud. Õnneks leidus meestes veel kõvasti sisu ja energiat, et lüüa võiduvärav. See juhtus 79. minutil, kui jällegi Ernest Agyiri antud nurgalöögi suunas Felipe Felicio edasi tahaposti, kus oli tema kaasmaalane Heitor Dos Santos, kes suunas palli kenasti küljevõrku, seis 2:1! Kohtumise lõpp oli vaja lihtsalt ära seista ja seda FCI Levadia mehed suutsid, tasuks kolm punkti ning väljateenitud koondisepaus.

1. juunil kell 17.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia – JK Tallinna Kalev  2:1 (1:1)

AVAR: Veiko Mõtsnik

FCI Levadia: Karl Andre Vallner, Michael Schjönning-Larsen, Heitor, Rasmus Peetson, Edgar Tur, Til Mavretic, Mihkel Ainsalu, Ioan Yakovlev (56. Aleksandr Zakarljuka), Ernest Agyiri (90+2. Henri Välja), Mollo Bessala (46. Nikita Vassiljev), Felipe Felicio (83. Murad Velijev).
Varus: Oliver Ani, Vukašin Latinovitš, Murad Velijev, Henri Välja, Aleksandr Zakarljuka, Nikita Vassiljev, Casper Nicolas Lugtmeijer, Patrik Kristal, Daniel Luts.

Kalev: Oskari Forsman, Daniil Sõtšugov, Kaspar Laur (46. Georg Pank), Tristan Toomas Teeväli, Hugo Palutaja, Marek Kaljumäe, Sander Sinilaid (46. Foday Trawally), Ramon Smirnov (87. Daniil Ševjakov), Ramol Sillamaa (59. Andreas Kiivit), Taavi Jürisoo (74. Vadim Mihhailov), Ats Purje.
Varus: Sander Liiker, Georg Pank, Arseni Kovaltšuk, Foday Trawally, Andreas Kiivit, Vadim Mihhailov, Tanel Tamberg, Mikk Johannes Siitam, Daniil Ševjakov.

FCI Levadia kohtub järgmise Premium liiga kohtumises Tallinna derbis FC Floraga. Kohtumine 28. juunil algab 19:00, A.Le Coq Arenal! Piletid kohtumisele leiad siit: https://www.piletitasku.ee/et/event/2235

Ees ootab koondisepaus, kuhu on kutsed teeninud nii kapten Rasmus Peetson, väravavaht Karl Andre Vallner kui ka üle pika aja kutse teeninud Edgar Tur! Ees ootavad Euroopameistrivõistluste alagrupimängud, võõrsil Aserbaidžaaniga ning kodus Belgiga. Soovime koondisele palju edu eeltulevates mängudes!