Levadiaga liitus kogenenud koondislane, kellel on mitu rolli

FCI Levadia U21 võistkonnaga liitus Sergei Mošnikov, kes hakkab täitma abitreeneri ülesandeid FCI Levadia akadeemias ning mängijana hakkab esindama Levadia U21 võistkonda.

Sergei Mošnikov(36) esindas eelmisel hooajal Premium liigas Paide Linnameeskonna värve. 3-kordne Eesti meister on Premium liigas mänginud 306 kohtumist ning käinud ka välismaal kogemusi omandamas – näiteks Poolas, Leedus, Kasahstanis ja Soomes.

“Vastab tõele, et alustan tööd jalgpallitreenerina Levadia akadeemias ning lisaks kuulun Levadia U21 võistkonda. Minu jaoks on kõige tähtsam, et mängijad areneksid ja loodan oma kogemusega seda protsessi aidata – proovin olla neile eeskujuks väljakul ja selle kõrval,” sõnas Mošnikov.

“Jalgpall on minu elu! Kuigi ma lõpetan kõrgemal tasemel mängimise ja tahan jääda jalgpalli juurde, siis Levadia pakkumine mulle sobis. Treeneritöö on minu jaoks väga huvitav ja ma hakkan seda vaikselt õppima. Positiivne on see, et saan seda teha professionaalsete Hispaaniast pärit treeneritega,” ütles Sergei lõpetuseks. 

“Ma olen väga õnnelik, et Sergei Mošnikov liitus Levadia U21 meeskonnaga – ta on noormängijatele eeskujuks. Ta hakkab tööle Levadia akadeemias abitreenerina ning mängijana U21 võistkonnas. Idee seisneb selles, et sellisel noorel meeskonnal oleks kõrval kogenenud mängijad, kes suudavad noori motiveerida ning olla neile eeskujuks. Mošnikov teeb kindlasti meie treeneritöö elu lihtsamaks,” sõnas FCI Levadia U21 peatreener Santi.

Eesti koondist on Pärnust pärit 36-aastane keskpoolik esindanud 35 korda ning debüüdi tegi ta juba 19. juunil 2010. aastal 0:0 viigimängus Läti vastu.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner