Pühapäevasel FCI Levadia – Nõmme Kalju FC mängul esinevad Pluuto ja Heleza, piletitulu läheb Pirita laste toetuseks

Eeloleval pühapäeval, 29. augustil kell 15:00 lähevad A. Le Coq Arenal vastakuti FCI Levadia ja Nõmme Kalju FC. Kohtumise eel ja vaheajal astuvad üles Pluuto ja Heleza, mängu piletitulu annetatakse kahe puudust kannatava Pirita perekonna toetuseks.  

FCI Levadia hoiab 20 vooru järel 52 punktiga Premium Liiga liidri positsiooni, edestades ühe mängu enam pidanud Paide Linnameeskonda üheksa ning FC Florat kaheteistkümne punktiga. Tõsi, FC Floral on kolm kohtumist varus ning seeläbi võimalus vahe kolmpunktiliseks vähendada. Neljandal kohal olev Nõmme Kalju FC jääb FCI Levadiast maha 16 punktiga, kuid kindlasti üritavad ka nemad meeletu lõpuspurdiga medaliteni jõuda.

Mõlemal meeskonnal on käsil ilusad seeriad – FCI Levadia on võitnud viimased kaheksa Premium Liiga mängu, Nõmme Kaljul on viimasest neljast  kohtumisest ette näidata kolm võitu ja viik. Kahes senses omavahelises vastasseisus võttis FCI Levadia 1:0 ja 4:1 võidud.

Seekordne FCI Levadia – Nõmme Kalju FC kohtumine kannab pakub võimalust nautida head muusikat ning teha omalt poolt väike heategu Pirita kogukonna toetuseks. Enne avavilet ja vaheajal astuvad üles palju populaarsust kogunud ja südameid võitnud noored muusikud Pluuto ja Heleza, kogu piletitulu läheb kahe hätta sattunud Pirita perekonna lastele vajalike koolitarvete ostmiseks. Ühes peres kasvavad kuus last, kellest neli on alaealised, teises sirgub teismeline tüdruk. Mõlemad pered on sattunud vajaksid abi, et 1. septembril lapsed kooli saata. Kõikidel soovijatel on võimalik teha omalt poolt jõukohane annetus, kasutades selleks alljärgnevat pangakontot.

Makse saaja: Tallinna Linnakantselei
Arveldusarve EE311010220061053015
Viitenumber 5279000352100028
Annetus Pirita lastega peredele 5279000352100028

TÄHELEPANU

Mängule tulles tasub kindlasti varuda tavapärasest enam aega kuna staadionile pääsemise protseduur on oluliselt muutunud. Seoses valitsuse otsusega peavad kõik Premium Liiga mängule kui kontrollitud üritusele saabujad esitama tõendi koroonaviiruse vaktsineerimiskuuri lõpetamise või COVID-19 haiguse läbi põdemise kohta või kehtiva negatiivse COVID-19 testi koos isikut tõendava dokumendiga. Erandiks on alla 18-aastased, kes tõendit esitama ei pea.

Testida on võimalik kahte moodi: negatiivne PCR-test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne osalemist või negatiivne antigeeni kiirtest 48 tundi enne osalemist. Seejuures peab olema kiirtesti Euroopa Liidu poolt heaks kiidetud, tehtud tervishoiuteenuse pakkuja poolt ning väljastatud sertifikaat.

Eesti Jalgpalli Liidu abiga on igal Premium Liiga mängul võimalus pealtvaatajatel teha kiirtest, mille hinnaks on 9 eurot. Negatiivne testitulemus kehtib vaid kohapeal mängule sisenemiseks. Testimine toimub elavas järjekorras ja selleks tuleb varuda aega.

Loodame väga, et tulete FCI Levadia meeskonda jätkuvalt toetama ega lase end täiendavatest piirangutest heidutada.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner