Koondisepausilt naaseme mänguga Nõmme Kalju vastu

Premium liiga naaseb sel nädalavahetusel koondisepausilt ning 30. voorus ootab FCI Levadial ees võõrsilkohtumine Nõmme Kaljuga.

Mäng Sportland Arenal saab alguse pühapäeval, 2. oktoobril kell 17:15. 29 mängu järel hoiame Premium liigas 68 punktiga teist kohta. Liider on FC Flora 81 silmaga ning meie selja taga paikneb 3. kohal just Nõmme Kalju, kel hetkel punkte tabelis 55.

Sel hooajal oleme Kaljuga kohtunud neljal korral. Hooaja esimene omavaheline mäng Sportland Arenal lõppes 1:1 viigiga, mai keskel suutsime teenida aga 1:0 võidu. 18. augustil pidime Evald Tipneri karikavõistlustel tunnistama Kalju 2:0 paremust ning 28. augustil lõppes kohtumine A. Le Coq Arenal taaskord 1:1 viigiga.

FCI Levadia peatreeneri kohusetäitja Nikita Andreev sõnas tänasel pressikonverentsil: “Kalju on tõsine vastane. Meie jaoks on see tähtis mäng, derbi. Vahet pole, milline on tabeliseis, mängijad valmistuvad sellisteks matšideks alati pisut teisiti. Kalju on organiseeritud meeskond, kes teab, kuidas enda mängu peale suruda. Oleme nendega sel hooajal palju kohtunud ja viimased kohtumised on veel väga eredalt meeles.”

Väravavaht Karl Andre Vallner lisas: “Oleme mänguks valmis, kuid arvan, et midagi kerget ei tule. Mängijad teavad, et eelmiste tulemuste taustal peame näitama, miks me oleme valitsevad Eesti meistrid. Peame kindlasti kolm punkti ära võtma!”

Nagu öeldud, saab pühapäevane kohtumine Sportland Arenal avavile kell 17:15. Kes staadionile ei jõua, saab otsepilti jälgida ETV2 vahendusel.

Täispikkuses pressikonverents: Nikita Andreev ja Karl Andre Vallner.

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner