FC Levadia sõlmis Martin Käosega kolmeaastase lepingu

FC Levadia sõlmis täna oma kasvandiku Martin Käosega kolmeaastase töölepingu kehtivusega kuni 2020. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

“Mul on elu esimese profilepingu üle väga hea meel! Unistasin lepingust FC Levadiaga alates sellest päevast kui väikese poisina klubisse mängima tulin,” ütles 19-aastane äärekaitsja lepingu allkirjastamise järel. “Loen enda peamiseks tugevuseks mängijana töötahet – just tahte toel olengi esindusmeeskonda välja jõudnud.”

Eelmisel aastal FC Levadia U21 meeskonnas ja Eesti U19 noortekoondises silmapaistvalt mänginud Käos alustas käimasolevat hooaega FC Levadia esindusmeeskonna koosseisus ning kuulus märtsis ja aprillis viies Premium Liiga kohtumises vahetusmängijate hulka. Lisaks mängis Käos kevadel üheksas Esiliiga mängus FC Levadia U21 põhikoosseisus. Paraku vigastas ta 11. mail Lillekülas toimunud Esiliiga mängus FC Flora U21 võistkonnaga rängalt põlve ristsidemeid ja meniskit, mis ühtlasi lõpetas tema jaoks hooaja.

“2. juunil tehti mulle põlveoperatsioon, millest taastumine on läinud plaanipäraselt. Tunnen end väga hästi, individuaalsed treeningud lähevad kenasti. Uueks hooajaks hakkan valmistuma juba koos meeskonnaga, ootan seda väga. Võtan aasta korraga – järgmisel aastal üritan esmalt taastada oma tippvormi ning seejärel näidata peatreenerile, et ta võib minuga rohkem arvestada,” kirjeldas Käos taastumisprotsessi kulgu ning edasisi sihte.

Uuel aastal loodab Käos teenida ka kutse Eesti U21 noortekoondisesse. “Eelmisel aastal läks mul U19 koondises väga hästi ja loomulikult soovisin U21 koondisesse edasi jõuda, kuid paraku tuli vigastus vahele. Üritan uuel hooajal selle eesmärgi täita.”

Martin Käos on läbi ja lõhki FC Levadia kasvandik, kes alustas oma jalgpalliteed JK Kotkas-Juunioris ning liitus 2006. aastal klubide ühinemise käigus FC Levadiaga. Noorte vanuseklassides ja duubelmeeskonnas mängis ta Aivar Priideli, Liivo Leetma, Urmas Hepneri, Argo Arbeiteri ning Vladimir Vassiljevi juhendamisel. “Alustasin ääreründajana, kuid aja jooksul hakkasin allapoole laskuma,” muigas Käos. “Lõpuks sai minust äärekaitsja, saan hakkama mõlemal äärel. Eelmisel hooajal mängisin rohkem vasakkaitsjana.”

Käose hinnangul on FC Levadia viimastel aastatel kõvasti edasi arenenud. “Esindusmeeskonna tase on märgatavalt tõusnud. FC Levadia võitleb igal aastal kõikide karikate eest ning mul on suur au olla osa meeskonnast, kes aitab klubile kuldmedaleid ja tiitleid tuua. Samuti on oluliselt kasvanud ja arenenud FC Levadia Jalgpallikool – noormängijaid on juurde tulnud ning nende tase tugev. See näitab, et meie akadeemia töötab korralikult ning treenerid teevad head tööd ja õiget asja!”

 

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner