FCI Levadia U17 tuli Eliitliiga Esiliiga meistriks!

FCI Levadia legendi Dmitri Kruglovi hoolealused tulid U17 Eesti Eliitliiga Esiliiga meistriks võites 21-st mängust 15. Lisaks saadi kaks viiki ja neli kaotust, kokku koguti 47 punkti. 

Möödunud nädalavahetusel mängiti U17 Eliitliiga viimane voor, kus meister oli juba selgunud, kuid Levadia noored said selga tõmmata meistrisärgid ning tõsta kohale väljateenitud meistritiitlit tähistava karika. Viimane kohtumine mängiti küll 2-2 kodupubliku ees Pärnu eakaaslastega viiki, kuid Levadia noorte jaoks polnud enam midagi mängus, peale au. Levadia noortele järgnesid Tartu Tammeka, kes kogus 40 punkti ning Viimsi MRJK, kes teenis 37 punkti. Hooaja jooksul tõusis Levadia noorte parimaks väravakütiks 11 väravaga Artem Fesenko, mis näitab, et polnud ühte säravat väravalööjat, vaid väravad jagunesid võistkonna vahel ära ning meistritiitel saavutati meeskonnatööna. Kokku löödi 62 väravat ning endale lasti lüüa 23, mis teeb väravatevahe +39.

Lisaks tiitlile said noored kirja ka parima külastatavuse, kui nende mänge käis keskmiselt vaatamas 73 inimest. Levadiale järgnes Tabasalu, kelle kodumänge käis keskmiselt vaatamas 68 inimest.

Kolm hooaja suurimat võitu: 3. voorus, 22.04, alistati võõrsil Kalevi eakaaslased 6-0 ning Maksim Laskov lõi kübaratriki. 14. mail, 6. voorus alistati Legioni eakaaslased suisa 7-0, kus viis erinevat mängijat said jala valgeks. Hooaja lõpus, 18. voorus 30. septembril alistati kolmanda koha saavutanud Viimsi noormehed 7-1, kus oli lausa kuus erinevat väravalööjat.

Korra mängiti viiki FC Tallinna (2-2) ja Pärnu Vapruse (2-2) eakaaslastega, kes vastavalt saavutasid liigas 7. ja 4. koha. Liigas osales 12 võistkonda. Neli kaotust teeniti Tabasalu noortelt (0-2), Viimsi noortelt (3-1), Tartu Tammeka (0-2) ning Nõmme Unitedi eakaaslastelt (0-1).

FCI Levadia klubipere on Kruglovi ning tema hoolealuste üle väga uhke. Tegite ära midagi võimsat, nüüd on aeg seda nautida. Palju õnne, kutid!

 

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner