Tule saa osaks meie fänniperest!

Milline on FCI levadia fänn?

 • Photo credits: Katariina Peetson

  Photo credits: Katariina Peetson

 • Photo credits: Katariina Peetson

  Photo credits: Katariina Peetson

Tutvu FCI Levadia fännidega!

 

FCI Levadia fännid on kõige tulihingelisemad ja kokkuhoidvamad poolehoidjad Eestis!

 

Meie fännklubis on koht igaühel, olenemata rahvusest või soost. Kui tuled FCI Levadia fännisektorisse, siis võid kindel olla, et lahkud sealt paljude sõpradega ja hea tujuga! Nii nagu on meie klubi filosoofia, siis ka fännisektoris on kõik ühe asja eest väljas ja seda on tunda üle terve staadioni! Kodumängudel on heaks tavaks saanud, et jalutatakse ühiselt Kristiine keskuse parklast A.Le Coq Arenale.

 

Kui kodumängudel elame aktiivselt omadele kaasa, siis lisaks sellele korraldab aktiivne fänniarmee ühiseid fännireise võõrsilmängudele. Samuti saavad FCI Levadia fännid ka mänguväliselt kokku – veedetakse koos mõnusat aega ning korratakse meelelahutuslikke võistlusi.

 

Soovid liituda Eesti kõige vingeimate fännidega? Astu mängudel julgelt ligi või võta ühendust kogukonnajuhiga lauri@fclevadia.ee

Võta ühendust juba täna!

Klubi esimene fännirühm tekkis juba siis, kui Levadia mängis oma mänge Maardus. Kohalikust Maardu kogukonnast hakkasid pead tõstma üksikud aktiivsed fännid, kes said korralikumalt hoo sisse 2000. aastate alguses, kui meeskond kolis kodumänge mängima Kadriorgu. Paljud mäletavad siiani, kuidas Levadia fännid Kadriorus vinget püroshow’d tegid ning avaldasid meeskonnale valjuhäälset toetust.

Klubi toetas fännide tegevust igakülgselt, pakkudes neile särke, trumme ning võimalust tasuta meeskonda võõrsilmängudele toetama minna. Tol ajal puudus klubi enda koduleht ning üks tolleaegsetest fännidest ning praegu ERR-is tööd tegev Sergei Mihhailov töötas välja klubi kodulehe/foorumi, kus arutati meeskonna mängu üle ning tehti analüüs esitustele.

Kadrioru staadionile kolimine ning meeskonna aina paremad tulemused väljaspool Eestit aitasid juba aktiivsele fännirühmitusele hästi kaasa. Fännigrupp aina suurenes ning jõudis 30-50 aktiivse fännini, kes enamasti sellel ajal toetasid meeskonda vene keeles. Tekkisid fänniarmee liidrid, kes hoidsid aktiivsemaid toetajaid üheskoos ning tõsiselt valmistuti mängudeks. Tekkis aina suurem vastandumine põhirivaali FC Floraga ning kohati tekkisid kokkupõrked vastasfännidega. Tol ajahetkel oli pürotehnika staadionil uus asi ning Levadia fännid tegid seda väga hästi ja energiliselt. Fännirühmituse nimi oli „Maardu Ultras“ ning nad tegid Eestis miskit, mis oli uus ning huvitav.

2018. aastal liitus meeskonnaga serblasest peatreener Aleksander Rogic, kes soovis tõsta meeskonna professionaalsust ning palus klubil viia kodumängud A.Le Coq Arenale. See andis algselt kerge tagasilöögi nii aktiivsematele fännidele kui ka Levadia kogukonnale üldiselt. Muutunud lokatsioon ning uus kodustaadioni algselt küll mõjus publikunumbrile, kuid aasta-aastalt on nüüd Levadia publikuarv olnud tõusuteel. Kodumängudega A.Le Coq Arenale kolimisega toimus küllatki loomupäraselt ka fännide generatsioonide vahetus.

Nüüdseks on FCI Levadia tribüünidel näha energilisi Levadia jalgpallikooli noormängijaid ja perekondi, kes aktiivselt omadele kaasa elavad. Eriti ägedalt on viimastel aastatel tekitatud just suurematel mängudel korralik fänniarmee, kes väga vingelt ja loominguliselt omadele kaasa elavad. Aktiivses fännisektoris on näha ka aktiivseid lapsevanemaid koos oma lastega ning täpselt selline ongi tänapäevane Levadia fännisektor!

Rohkem infot meie kohta

Korduma kippuvad küsimused

Kus kohas mängib Levadia oma kodumänge?

FCI Levadia mängib oma kodumänge kevadisel perioodil Sportland Arenal ning suvisel perioodil, kui murukate on hea, A. Le Coq Arenal.

Kust kohast saan piletid Levadia mängule?

FCI Levadia kodumängudele saab eelmüügist pileteid piletitasku veebikeskkonnast, mille leiab ka meie kodulehelt "piletid" sektsioonist ning mängupäeval on piletid müügil ka koha peal.

Kuidas tulla Levadia kodumängudele?

FCI Levadia kodumängudele on mõistlik tulla ühistranspordi, jalg- või tõukerattaga ning jalgsi. Staadioni ümbruses on olemas küll piisavalt suured parklad, kuid tihtipeale tekivad ummikud. Staadionile on soovituslik tulla varem kohale, et vältida suuremaid järjekordi ning anda omale võimalus nautida mängu algusest lõpuni. Tavaliselt meie kodumängude puhul on A. Le Coq Arenal avatud väravad number 1 ja 2, kus käib peamine sisse- ja väljakäik tribüünidele.

KÜSIMUS

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

  Kui Sul tekkis lisaküsimusi või on mingi muu mure, siis võta julgelt meie ühendust. Sisesta lahtrisse oma nimi, email ning küsimuse või teema kirjeldus ning vastame Sulle esimesel võimalusel!

  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner
  FCI Levadia - Partner