FCI Levadia kohtub pühapäeval Premium Liigas Tartu JK Tammekaga

FCI Levadia kohtub pühapäeval, 2. mail kell 15:00 Premium Liigas võõrsil Tartu JK Tammekaga. Algselt pidi mäng peetama Tamme staadionil, kuid viidi muruväljaku seisukorra tõttu üle Sepa jalgpallikeskusesse. Publik ei ole endiselt lubatud, fännid saavad meeskonnale kaasa elada ETV2 otseülekande kaudu.

FCI Levadia on seni kogunud 7 mängust 16 punkti ning paikneb liigatabelis teisel kohal. Kahest viimasest kohtumisest teenisid rohesärgid ühe punkti ning jäid väravata, mistõttu on meeskond Tartus eriti tuliselt laetud. JK Tammekal on vieist mängust seitse punkti, mis annavad hetkel seitsmenda tabelikoha.

Viimastel aastatel on JK Tammeka olnud FCI Levadia jaoks kõva pähkel pureda; mullu 31. oktoobril sai FCI Levadia A. Le Coq Arenal dramaatilises heitluses 3:2 võidu, enne seda mängiti omavahel neli korda järjest viiki.

FCI Levadia peatreener Vladimir Vassiljev: “Ees ootab väga huvitav kohtumine! Derbi andis häid emotsioone kuna hoidsime taga nulli, meeskond sai kenasti hakkama ja mängisime head jalgpalli. Tammeka vastu on alati põnev mängida, neil on distsipliini poolest tugev meeskond ning nad leiavad meie vastu alati lisakäike. Usun, et domineerime mängu, aga Tammeka on vasturünnakutel väga ohtlik. Peame maksimumi välja panema, et võiduga tagasi tulla.”

FCI Levadia ääreründaja Karl Rudolf Õigus: “Kodulinnas mängimine pakub mõnusaid emotsioone. Tammeka on kõva meeskond, nende seitsmes tabelikoht pole reaalsus. Tuleb raske mäng, Sepa kunstmuruväljakul pole kunagi kerge. Usun, et oleme õigel teel, aga päris palju on veel minna, et saavutada stabiilsus. Üritame igat mängu võita!

FCI Levadia poolel kannab juhendamiskeeldu kaaspeatreener Marko Savić.

FOTO: LIisi Troska

FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner
FCI Levadia - Partner